Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polonez Atu Plus 1,6 GSI - nie odpala

adas v6 24 Cze 2009 10:25 4233 2
  • #1 24 Cze 2009 10:25
    adas v6
    Poziom 2  

silnik benzynowy 1.6 GSI (1598 cm3) o mocy 62 kW (84 KM), z wtryskiem wielopunktowym Multec XM;

Witam.
    Mam problem z odpaleniem poloneza.Wygląda to tak:ładowałem akumulator,po tym włożyłem go do auta i nie było żadnych problemów przez jeden dzień.Zrobiłem okolo 100km bez jakichkolwiek usterek.Następnego dnia wsiadam chce odpalić a tu d..a.immo nie reaguje tzn.miga kłodeczka i nie chce zgasnąć oraz nie załącza się pompa paliwa.Próbowałem już na dwa klucze tzn jednym krece drugim zbliżam do obręczy przy stacyjce.przewody immo tez są ok.Ponowne próby odlaczenia aku dawały efekt ,że albo kłodka miga szybciej albo wolniej albo w ogóle. Pompa dalej nie reaguje.Sprawdzałem przewody pompy i jest ok.Sprawdzałem rowniez "czerwony przycisk"pod maska i dostaje prąd.nie wiem gdzie jest komputer lub jakies inne urządzenie sterujące.Bardzo proszę o pomoc.Ps.załączam zdjęcie czegoś od immo.Jakby ktoś pomógł okreslic co to jest.Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Polonez Atu Plus 1,6 GSI - nie odpala

0 2
  • #2 24 Cze 2009 10:38
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 27 Cze 2009 19:41
    adas v6
    Poziom 2  

Witam.
    Ok. to juz wiem.zdjecie wystarczy dwa razy kliknac i bedzie ok.
    Szukam schematu takiego immo i najlepiej jak go ominac lub "rozbroic".czy masz moze sposób na ugryzienie tego problemu.Z góry bardzo dziekuje.
    PS.czy masz moze opis kodowania immo w tym aucie lub jak go zresetowac/wyłączyć?

2