Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

citroen xsara kombi centralny zamek

królik07 24 Cze 2009 18:50 7997 3
  • #1 24 Cze 2009 18:50
    królik07
    Poziom 10  

Niedawno nabyłem citroena xsara kombi w którym drażni mnie nie działający centralny zamek,pilot w kluczyku miał wyrwany metalowy uchwyt baterii który to podlutowałem i wstawiłem nową baterie"CR1620"
    ale niestety to nie pomogło dodam że gdy zamykam samochód kluczykiem w klasyczny sposób przez włożenie kluczyka do zamka i przekręcenie centralny zamek zamyka wszystkie drzwi z czego wnioskuje niesprawność układu radiowego ale z tego co udało mi sie ustalić nadajnik działa a przynajmniej emituje wcz (sygnał).Zanim zaczne jednak ingerować w odbiornik mam pytanie czy nie wystarczy jakiś reset lub synchronizacja pilota,nie posiadam żadnych schematów i instrukcji do samochodu jak i do tego zamka Moduł centralnego zamka to "TEXTON 69335236.80

0 3
  • #2 27 Cze 2009 21:34
    malarajdoweczka
    Poziom 10  

Witam.Mam pytanie,czy jak zamkniesz kluczykiem,to możesz otworzyć pilotem?

0
  • #3 28 Cze 2009 16:51
    królik07
    Poziom 10  

zrobiłem próbę ale niestety nie otwiera,po radiu nie reaguje.
    A nadajnik wydaje sie być sprawny przynajmniej emituje sygnał w. cz.

citroen xsara kombi centralny zamek

0
  • #4 28 Cze 2009 21:53
    malarajdoweczka
    Poziom 10  

u mnie był przecięty kabelek w wiązce co idzie z karoserii do drzwi,ale jak było auto zamknięte,to otwierałem pilotem wszystkie drzwi,oprócz kierowcy(tam był przecięty kabelek)A czytałeś coś odnośnie programowania kluczyka?https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1116747&highlight=centralny+xsara&sid=

1