Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy możliwe jest uszkodzenie głośnika przy simlocku 6650d?

25 Cze 2009 12:08 3153 13
  • Poziom 22  
    Witam!

Jak w temacie, ściągałem simlocka, klient przychodzi następnego dnia z cicho grającym głośnikiem twierdząc, że to po simlocku?

Czy możliwe jest takie uszkodzenie softu, że głośniki ciszej gra?
  • Poziom 22  
    Nie klienci nauczyli się zwalać uszkodzenia telefonów na ingerencje serwisanta.
    Zaproponuj przywrócenie simlocka i niech idzie dalej a głośnik nie wstanie ;).
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A co ma simlok do glosnika ??
    simlock to tak jak klodka ktora otwierasz z pomoca boxa i wtedy mozna uzywac kazdej karty sim
  • Poziom 22  
    tak myślałem, ale wolałem się upewnić, bo już miałem ochotę go fleshować.

wniosek prosty - trzeba uważać na beszczelność klientów!!
  • Poziom 31  
    6650d fabrycznie ma bardzo ciche dzwonki, nie daj się robić w balona przez klienta.
  • Poziom 26  
    Chyba nie ma na to mocnych, czasami się ludzie awanturują i praktycznie ciężko wytłumaczyć że to zbieg okoliczności.
  • Poziom 22  
    teraz już zgłupiałem - włożyłem 3 napewno dobre buzery (sprawdzane na nokii 5200 - grają aż za głośno), a w 6650d ciuchutko !!!
  • Poziom 31  
    Przeczytałeś mój poprzedni post? Tak ma być w tym modelu i nic z tym nie zrobisz.
  • Poziom 22  
    plustek to tak ma być że w 5200 aż dudni, a w 6650d ledwo słychać?

nigdy nie miałem 6650d w łapkach nie mam porównania :(
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    5200 jest to muzyczny telefon
    a 6650 to niewiadomo co to ja mialem tez wlasnie do zmiany glosnika i to samo
    Najlepiej wrzuc backupa i oddaj klientowi i powiedz ze jak cos mozesz wyslac na ekspertyze
  • Poziom 31  
    Mnie się przewinęło setki tych telefonów przez ręce - klienci reklamowali właśnie cichy buzzer. Nokia wypuściła jakiś czas temu soft 3.31 który niby miał to poprawić, ale na moje ucho bez różnicy.
  • Poziom 2  
    wada fabryczna tego telefonu :) nic na to nie poradzisz cicho jak makiem zasial :)
  • Poziom 27  
    tak jest 6650d są strasznie ciche... a gość o tym nie wiedział bo telefon miał smoka i nie używał go ;D

ps. szukam kamerki do 6650d ;]
  • Poziom 22  
    jeszcze wrzuce jej najnowszy soft dla "czystego sumienia" i nasuwa się refleksja - zawszę będzie nasza wina, nieważne cobyśmy zrobili i nie ma na to recepty!!