Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault laguna II- szybkie zapalanie za pomocą przycisku

25 Cze 2009 18:19 7375 15
  • Poziom 9  
    zapalam auto po długim naciśnięciu przycisku start. wiem, że jest możliwość zapalenia auta tylko poprzez krótkie naciśnięcie (wcześniej auto zapalałem właśnie w ten sposób, a od jakiegoś czasu zapalam poprzez długie naciskanie). czy któs może wie jak to zrobić? z góry dziękuję za pomoc
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    jest zapalanie na tzw."dotyk" i właśnie o to mi chodzi,bo tak mi wcześniej działało,a teraz muszę dłużej przytrzymaś przycisk"start"
  • Poziom 9  
    a jak to mam sprawdzić?? nic mi sie nie świeci na desce rozdzielczej ze jest cos nie tak. wiem ze to mozna naprawic bo juz to miałem robione to zapalanie i mi działało przez rok i teraz mi sie to samo stało
  • Poziom 9  
    iskałem i wszystkoa pozatym auto zapala normalnie tylko tyle ze trzeba przytrzmać przycisk start a wtedy tylko nac

Dodano po 2 [minuty]:

kolego a jak to mam zrobić z tym przyciskiem?jest to skąplikowane czy nie????????
  • Poziom 9  
    kolego rozebrałem czytnik kart i tam sa dwa mikro styki jeden jest ok bo jak kartę wkladam do końca to wszystko działa

Dodano po 6 [minuty]:

te mikrostyki sa to czerwone przyciski???????
  • Poziom 9  
    już naprawiłem dzięki za pomoc
  • Poziom 10  
    kolego a napisalbys jak to zrobiles dokladnie. pozdro
  • Poziom 10  
    czy ktos moglby mi pomoc w tej sprawie?:cry:
  • Poziom 9  
    Witam !
    Kolego a powiedz mi czy np.jak wlozysz karte do czytnika (polowe czy dziala ci funkcja akcesoria-powinno chodzic radyjko?)
    Ja dwa dni temu tez to mialem musialem przytrzymac dluzej przycisk zeby zapalil silnik.
    Juz sobie z tym poradzilem.
    Tak jak w postach wyzej napisal ci kolega prawdopodobnie masz zlamany plastyk od funkcij akcesoria (pierwszy microstyk w karcie) wyjmij czytnik i sprawdz czy znajdziesz kawalek plastyku w nim samym dodam ze w moim przypadku wypadl glebiej i znalazlem go w tunelu od drazka zmiany biegow!
    Jak znajdziesz go to polowa sukcesu,
    Przyklej go na miejsce i problem z glowy tak zrobilem ja!!!
    Jak wymontujesz czytnik to zobaczysz dwa microstyki i one odpowiadaja za te funkcje jedne za funkcje akcesoria a drugi za start silnika i zaplon.
    powodzenia i jak masz jakies pytania to chetnie pomoge!!!