Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera

Haker245 20 Maj 2004 15:41 866 4
  • #1 20 Maj 2004 15:41
    Haker245
    Poziom 11  

Wie moze ktoś jak podłączyć kamere JVC do pc w kamezrze są 2 wyjścia na tak jak w widele od dzwięku i obrazu mi styknie sam obraz Odrazu dzięki!!!

0 4
  • #2 20 Maj 2004 20:20
    przemo.t
    Poziom 27  

Witam!
    Do tego potrzebujesz czegos co przeksztalci Ci sygnal analogowy(z kamerki) na sygnal cyfrowy, zeby komp mogl go wyswietlic. Do tego celu najlepiej karte tunera TV kazda teraz ma wejscie analogowe (chinch) a poza tym masz od razu TV w kompie, mozesz tez zakupic karte graficzna z wejsciem analogowym, niekotre modele takowe maja. Genaralnie taniej jest zakupic tuner TV na PCI (150zl).
    :Pozdrawiam

0
  • #4 22 Maj 2004 09:44
    Haker245
    Poziom 11  

wiecie co ja mam karte telewizyjna jedno wyjscie jest na monitor a 2 niewiem od czego bo jest puste takie małe okragle jak od myszki i klawiatury a typ kamery to VHSC GR-AX337 JVC i jest taki problem ze niewiem jaka to karta graficzna ):

0
  • #5 22 Maj 2004 10:56
    przemo.t
    Poziom 27  

To drugie gniazdo to SVideo (chyba tak to sie zwie) w tym gniezdzie masz sygnal audio i video, sprawdz gdzies na stronie producenta karty czy masz jakies wejscie video, z tylu na karcie tez powinny byc opisane gniazdka. Najprawdomodobniej dla wejscia sygnalu video bedzie to jeden chinch-starczy go polaczyc kabelkiem chinch to chinch z kamerka.

Typ kamerki nie ma tu znaczenia, no chyba ze to jest kamerka cyfrowa ale one i tak maja wyjscia analogowe wiec jest to bez roznicy jaka kamere zastosujesz
    p.s. jak by co pisz na GG : 800690[/quote]

0