Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie równe obroty Volvo V40 1,9TD

26 Jun 2009 14:52 8384 6
  • Level 11  
    Witam Problem polega na tym że od pewnego momentu obroty mi szaleją jak zmieniam biegi to nie wracają jak wcześniej na około 900 tylko 1100-1200 i falują.Auto pali na dotyk,jedzie normalnie tylko obroty nie tak.Czasami są normalne jak było wcześniej nie dzieje się to za kazdym razem. Proszę o pomoc
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 19  
    Pewnie pompa LUCAS -sprawdz czy nie idzie powietrze w przewodach paliwowych (bedą obroty skakać)Najlepiej lucas pracuje na filtrze paliwa PURFLUX(sprawdzone na swoim prywatnym)
  • Level 11  
    Tak pompa Lukas,a powiec jeszcze jak mam sprawdzić czy nie idzie powietrze bo jestem zielony ? A czy jest możliwe że to jest jakiś elektrozawór w pompie bo tak mi podpowiada znajomy? Silnik chodzi raz ładnie a raz nie równo i jakby klekotał głośniej
  • Level 19  
    Elektrozawór kąta wtrysku (po zapaleniu kopci na biało i szarpie na wolnych obrotach lecz nie zwiększa obrotów)Zawór wkręcony po skosie patrząc od tyłu pompy (na godz 10 lub 14 w zależności od typu pompy )zasilany przewodem dwu pinowym ;dla sprawdzenia rozłącz przewody na pracującym silniku powinien zacząć pracować równiej i gośniej
  • Level 2  
    Ja mam podobny problem na zimnym odpala od strzala i zaczynaja falowac obroty (jak by chodzil na 3 gary) i do tego dymi na biala szaro, elektro zawor kata wtrysku wymieniony na nowy na gwarancji i nic to nie dalo, wyjety z innego auta ktore chodzi idealnie tez nic nie dalo, co to moze byc ???????
  • User removed account