Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu elektrycznego do C180 z klima ( ręczna)

20 Maj 2004 18:40 1422 1
  • Poziom 14  
    Szukam schematu elektrycznego do C180 z klimą ( ręczna) od jakiegoś czasu mam kłopot z dmuchawą raz działa raz nie a co najdziwniejsze to to że załancza mi się turbinka z klimy nawet jak wentylator nie działa :roll: >>> proszę o pomoc co mam sprawdzić lub co robię nie tak? Dochodzę do tych knefli drogą dedukcji i eksperymentów ihihih :P

smmiciak(malpa)wp.pl

Temat był w Download Samochody

przeczytaj sobie ogłoszenie w tym dziale do którego link masz tu:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic95705.html
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 11  
    z tego co napisałes wynika że silniczek dmuchawy domaga się wymiany na nowy,naprawa jest raczej nie opłacalna bo ten silniczek jest obliczony na ileś tam godzin pracy i nic sie z tym nie zrobi-możliwość naprawy technicznie jest ale to bzdura-extra forsa dla elektryka naciągacza.Uwierz mi ten temat przerabiałem.Jeszcze jedno jak zajedziesz do elekryka to zaproponuje ci wymiane elementów układu sterowania-jak tak to znak ze nie miał z mercedesami duzo wspólnego tylko z vw,mercedes ma inna koncepcje wykonania sterowania tym układem niz vw.JEŚLI DMUCHAWA RUSZA Z MIEJSCA NA WYBOJACH(NP.TOROWISKO) TO 100%PEWNE ŻE SILNICZEK DO WYMIANY.POWODZENIA.NIE DAJ SIE NACIĄGNĄĆ.