Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Części do Nectra top 1.23 CF

27 Cze 2009 11:54 4301 13
  • Poziom 2  
    Witam. Czy ktoś może wie, gdzie mogę kupić nakrętkę, w którą wkręcony jest odpowietrznik automatyczny. Lub podać stronę, z której można sie tego dowiedzieć.
  • Poziom 12  
    Odpowietrznik automatyczny jest za pompą. Albo proszę wkleić zdjęcie albo opisać czy jest to stary odpowietrznik czy nowej konstrukcji.
  • Poziom 2  
    Odpowietrznik ten jest za pompa wkręcony w "korek" plastikowy a następnie
    ten korek plastikowy jest wkręcony w plastik

Dodano po 1 [minuty]:

Jakie sklepy pan miał na myśli pisząc "instalacyjne" bo w hydraulicznych pytałem
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Możesz podłamać psychicznie sprzedawdę jeśli zapytasz o sam zawór stopowy. To już wyższa szkoła jazdy :). Kup cały odpowietrznik wraz z zaworem stopowym. Kosztuje to ok. 20 zł.
  • Poziom 2  
    gdzie produkują nectry albo składają adres ?
  • Poziom 23  
    daniell312 napisał:
    Witam. Czy ktoś może wie, gdzie mogę kupić nakrętkę, w którą wkręcony jest odpowietrznik automatyczny. Lub podać stronę, z której można sie tego dowiedzieć.

Wpisz w google nectra lub części zamienne do nectry, a sam zobaczysz, gdzie możesz kupić części zamienne do Chaffoteaux bez łaski serwisantów
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Serwisant nie jest od "robienia łaski",jest od zamówienia i wymiany danej części,oraz udzielenia gwarancji na wykonaną usługę.Jego podpis to gwarancja bezpieczeństwa dla klienta.Czyżby SG znów wróciło do starego stylu pisania postów?A już zaczęliśmy zmieniać zdanie...:cry:
  • Poziom 23  
    systemgaz napisał:
    daniell312 napisał:

Wpisz w google nectra lub części zamienne do nectry, a sam zobaczysz, gdzie możesz kupić części zamienne do Chaffoteaux bez łaski serwisantów

Faktycznie, klient ma prawo wyboru. Gwaranacja obowiązuje wszędzie i przy każdej sprzedaży. W Warszawie i okolicach serwis CM jest znany i lubiany, niekoniecznie z najlepszej swojej strony....

Dodano po 23 [minuty]:

serwisant73 napisał:
    ...Czyżby SG znów wróciło do starego stylu pisania postów?A już zaczęliśmy zmieniać zdanie...:cry:

Z tego co znam System Gaz nigdy nie dbał o opinię na tym forum. System Gaz robi swoje od 1997 roku, a Ty rób swoje.
    Fakt -nie dbał.A ja będę robił swoje,a więc zacznę znów bacznie przyglądać się poczynaniom na tym forum.To mój obowiązek a ja się z nich wywiązuję.
  • Poziom 23  
    Weż sie nie lansuj....Bede pisac tutaj to co potrzeba. Jak będziesz pisac głupoty to też zwróce ci uwagę.
    Jestem otwarty na konstruktywną krytykę.Co do lansu-nie jest mi potrzebny.Przecież nie ja używam nicku z nazwą ogólnie znanej w sieci firmy.To też na upartego można by podciągnąć pod kryptoreklamę....
  • Poziom 23  
    serwisant73 napisał:
    ...Przecież nie ja używam nicku z nazwą ogólnie znanej w sieci firmy.To też na upartego można by podciągnąć pod kryptoreklamę....

Ciekawą masz sugestię o moim nicku (załozonym w 1410 roku) ale chyba z mirzusiem piszecie nie na temat :)