Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG S510-X.CPCAY - uszkodzone gniazdo słuchawkowe

27 Cze 2009 17:05 1371 1
  • Poziom 1  
    Czesc! Mam taki problem z laptopem: w wyniku zahaczenia o kabel od sluchawek, rozwalilem gniazdo sluchawkowe w laptopie. Zadzwonilem do serwisu i za wymiane gniazda krzykneli sobie... 250 zl (+ przesylka, czyli z 350 by wyszlo + chrzanienie sie z kurierami). Rozkrecilem lapsa i z tego co widze, uszkodzeniu uleglo tylko samo gniazdo (btw: jest ono na jakims osobnym module). Jako ze nie bardzo znam sie na elektronice, chcialbym zapytac, czy lepiej zdac sie na serwis, czy moze uda mi sie znalezc kogos w Krakowie, kto by tanio sie tym zajal. W 2. przypadku dobrze by bylo zrobic to jakos malo 'inwazyjnie', bo ponoc za nieautoryzowane naprawy traci sie gwarancje :\ Kolejna rzecz, ktora mnie zastanawia, to fakt, ze przy podpinaniu sluchawek wylaczaja sie laptopowe glosniki, czyli byc moze to nie jest jakies zwyczajne gniazdo. Jesli to moze w czyms pomoc, moglbym rozkrecic laptopa jeszcze raz i wrzucic zdjecie tego modulu.
    Z gory dzieki za pomoc!
  • Poziom 18  
    Weź moduł, idź do pierwszego lepszego serwisu elektronicznego i niech ci wymienią samo gniazdo albo ..skorzystaj z propozycji serwisu laptopów. "Kolejna rzecz" to ja najbardziej normalne, że odłącza głośniki - tak ma działać gniazdo słuchawkowe !