Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips DVD 728 / 021 - Wsad pamięci.

wujektv 27 Jun 2009 21:43 1458 2
 • #1
  wujektv
  Level 12  
  Witam kolegów. Problem z tym DVD polega na tym , że po włączeniu ze st - by , od razu pojawia się na wyświetlaczu napis Load . Po za tym kiedy chce to można na nim odtworzyć wszystkie formaty płyt , ale z problemami.W zasilaczu i na płycie głównej kondensatory wymienione , napięcia prawidłowe . Z elektrody wiem że potrzebny jest nowy wsad pamięci , ale nie mogę znaleźć do tego typu odtwarzacza i czytałem że jest problem z wpisaniem nowego wsadu do pamięci . Proszę kolegów o pomoc , bo to DVD choć wiekowe , ma dużą wartość pamiątkową . Pozdrawiam i z góry dziękuję .
 • #2
  jur1
  DVD technology specialist
  Jeśli ten sprzęt nie posiada wejścia USB to gdybym nawet posiadał wsad , przy tych objawach nie ryzykowałbym z jego wgraniem. Przy fochach sprzętu podczas wczytywania nowego wsadu można uszkodzić sprzęt a wtedy to AMBA.
 • #3
  wujektv
  Level 12  
  Dzięki za podpowiedź koledze " jur 1 " , sprzęt nie posiada wejścia USB , dlatego podjęliśmy z klientem decyzję o pozostawieniu go w stanie pierwotnym i w takim jakim jest obecnie stanie technicznym. Pozdrawiam , temat zamykam.