Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rozdzielczość Brother hl-1240

PICARD 28 Cze 2009 12:13 747 1
  • #1 28 Cze 2009 12:13
    PICARD
    Poziom 10  

Witam serdecznie.
    Mam prośbę o pomoc w związku z w/w drukarką. Stałem się posiadaczem takiej drukarki ale mam problemy a mianowicie : co prawda drukuje ładnie ale w opcjach windows oraz w wydruku konfiguracyjnym jest rozdzielczość 300 dpi a powinna pracować w 600 dpi. w/g tego co doczytałem to 300 dpi drukuje pod dosem, ja używam windows xp i powinno być 600. Gdzie i jak można to ustwaić, przestawić aby działało tak jak ma być.
    Kolejne pytanie (bo niestety nie mam pojęcia) pozostało mi ok 19% tonera co później jak się skończy co polecacie w niższych cenach ew może uzupełnienie toneru ? Może i głupie laickie pytanie ale mam toner od ksero w butelkach plastikowych czy można go zastosować do drukarki ?
    Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam

0 1
  • #2 29 Cze 2009 08:48
    wshk
    Poziom 17  

600 dpi ustawiasz w sterowniku. Ale jak drukarka dostanie zbyt duza porcje danych to i tak sama przestawi sie na 300 lub 150 dpi - taki myk mozna tez zrobic.

jak skonczy ci sie toner to beda tylko mrugaly diody. Drukuj az przestanie drukowac lub zacznie brudzic. Jesli wkurza cie mnruganie zaklej dwa "bulaje" po bokach tonera. Ale co do tych 19% to raczej 19% wytrzymalosci bebna a nie tonera bo drukarki tej serii nie zliczaja ilosci proszku(no chyba ze sam policzyles z ilosci wydrukowanych stron).

Mam prawie taka sam tylko ubozsza HL-1030 i mi sie podoba :)

0
  Szukaj w 5mln produktów