Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CLARION VRX 888 RBT - Wasze opinie

Jakub365 28 Cze 2009 14:08 2896 5
  • #1 28 Cze 2009 14:08
    Jakub365
    Poziom 20  

Byłem dzisiaj w saturnie i jest radyjko CLARION VRX 888 RBT za 2599zl:) Proszę powiedźcie mi coś o tym radyjku, bo miałem możliwość się nim pobawić, ale z tego co widziałem to tam praktycznie nie ma żadnych funkcji:/ jedynie bass,treble i mid, radio z biedronki ma chyba więcej parametrów:/ a gdzie funkcja loudness?? sterowanie subem? itp itd? Miałem pioneera 6900ib to tam był korektor graficzny i różne częstotliwości do ustawienia 3 tryby loudness, sla i różne bajery:/ czy ten clarion jest taki biedny? w sumie cena to ok 4tys jak patrze w necie:)

0 5
  • #3 29 Cze 2009 00:02
    Jakub365
    Poziom 20  

co np przydatnego??:) bo nie mówmy o dvd, dotykowym, usb,blotooth,itd chodzi mi o właściwości dźwięku, abym mógł sobie ustawiać na różne sposoby, a nie tylko bas,mid,treb:/ to radio ma coś takiego jak korektor graficzny, wybieranie różnych pasm coś jak pioneer 6900ib, sla, loudnes??

0
  • #4 29 Cze 2009 06:41
    milejow
    Poziom 42  

Loudness w clarionach nazywa sie MAGNA BASS EX i ten model go posiada.Korektor parametryczny(3 zakresy) tez jest.Wiekszosc clarionow posiada tez system ADF-jest to zmienna charakterystyka pola dzwiekowego w zaleznosci od rodzaju podpietych do jednostki glosnikow i akustyki auta(bardzo fajna i wyraznie dzialajaca funkcja)Nie ma tam procesora dzwieku bo model ten jest nastawiony na budowe systemu z naciskiem na obraz(kamera cofania,monitory,konsola gier itp)Dzwiek ma tez konkretny,swiadczy o tym przetwornik 24bit(clarion nie nalezy do zle grajacych jednostek)Mozliwe,ze posiada tez sterowanie moziomem glosnosci zalezna od predkosci pojazdu(nie mam pewnosci)Co z tego,ze 6900IB ma 7pasmowy korektor i pare innych bajerow,skoro dzwiekowo wlasnie jego mozna porownac do sprzetow z biedronki(mialem go i w tym samym czasie LG LAC 8410R,Pioneer nie dorownywal mu nawet w polowie w jakosci dzwieku)

0
  • #5 29 Cze 2009 07:13
    Jakub365
    Poziom 20  

oki wielkie dzięki:) W takim razie dzisiaj go kupuje:) Później opiszę swoje wrażenia:) z góry dzięki pozdrawiam

0
  • #6 05 Lip 2009 14:47
    Jakub365
    Poziom 20  

kupiłem to radio, jak dla mnie dźwięk do du...y, pioneer 6900 w porównaniu z tym clarionem funkcji miał mnóstwo, na szczęście znalazł już nowego szczęśliwego posiadacza:) Jedno jest pewne Pioneer Forever;)

0