Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BRYMEN BM807 - wart uwagi?

29 Jun 2009 09:48 4508 6
  • Level 13  
    Witam.
    Chcę troszkę pieniędzy zainwestować i kupić lepszy multimetr bo już mnie znudziły ciągłe problemy i przekłamania za pomocą taniego sprzętu. Zastanawiam się nad kupnem BM807 bo on odpowiada mi cenowo i czytałem dobre opinie na jego temat. Cena to ok. 250zł brutto. Czy ktoś ma doświadczenia z tym sprzętem, a może coś innego w tej cenie.
    Poniżej link do strony: http://www.elmer.krakow.pl/html/body_multimetry_brymen.html Z góry dziękuję za pomoc.
  • User removed account  
  • Level 13  
    Widziałem go w jakimś zakładzie - tzn. używali go i wydaje mi się że jeżeli tam się sprawdza to i u mnie sobie poradzi. Chodzi mi właśnie o opinie użytkowników, bo to wg mnie najlepszy wyznacznik jakim się kierować.
  • Level 16  
    BM807 to dobry wybór, miałem ich w xxxxx kilkadziesiąt, każdy trzymał parametry, śmiało polecam.

Cenzura :P
    [_P_]
  • Level 30  
    bardzo dobry ,wygodny i wytrzymaly sprzet - szybki automat to jego wielka zaleta no i solidna konstrukcja .Ja teraz uzywam juz 3 brymena (teraz 817 ) i jestem bardzo zadowolony .Co prawda jak skonczyla sie gwarancja to sie zepsul po kolejnym upadku , ale po analizie i pomiarach okazalo sie ze uszkodzil sie wewnatrz kwarc , na szczecie jest tam zwykly zegarkowy wiec naprawa byla szybka i bardzo tania.
    Jedyny minus twojego wyboru to to ze modele z zasilaniem 1.5v wg mnie dzialaja troszke wolniej , szczegolnie pomiar pojemnosci mi sie dluzyl ale moze to tylko moje uprzedzenia
  • Level 13  
    Witam
    Dziękuję Wszystkim za wyrażenie swoich spostrzeżeń i uwag na temat w/w miernika. Decyzja już zapadła i w niedługim czasie stanę się szczęśliwym posiadaczem tego sprzętu.

• VIP Meritorious for electroda.pl
    Wszystko wyjaśnione, temat zamykam!
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba, by post został otwarty, proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu/ tematu/ z uzasadnieniem!