Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

numer zastrzeżony

marek003 19 Gru 2002 12:20 3985 10
  • #1 19 Gru 2002 12:20
    marek003
    Poziom 40  

Witam.
    Mam taki problem: od wczoraj stacjonarny telefon domowy na mojej komórce wyświetla się jako nr. zastrzeżony a na komórce kolegi numer jest widoczny.
    Dzwoniłem do Nokii - upewnili mnie że nie mam zastrzeżonego numeru Dzwoniłem do Idei - też uważają że wszystko jest dobrze
    Ale ja cały czas na swojej kom. nie widze numeru domu.
    Do wczoraj wszystko było dobrze.
    Czy ktoś sie spotkał z takim przypadkiem?

Dodam jeszcze że mam siemensa c35, popa ale od mniej więcej dwóch miesięcy nie doładowywałem konta więc można do mnie jedynie dzwonić (w Idei powiedzieli mi że nie ma to wpływu na efekt zastrzeżonego numeru)

0 10
  • #2 19 Gru 2002 12:31
    Diodak.fm
    Poziom 17  

Cos sciemniasz kolego, skoro masz siemensa to po co dzwoniles do nokii, moze Twoj dobry przyjaciel u ktorego nr. jest widoczny zrobil ci psikusa i przypisal do Twojego nr. tekst Numer zastrzezony...

0
  • #3 19 Gru 2002 12:44
    marek003
    Poziom 40  

Diodak.fm napisał:
    Cos sciemniasz kolego, skoro masz siemensa to po co dzwoniles do nokii, moze Twoj dobry przyjaciel u ktorego nr. jest widoczny zrobil ci psikusa i przypisal do Twojego nr. tekst Numer zastrzezony...

Sory błądzik - przejęzyczenie. jeszcze raz:

Stacjonarny mam w Netii - domowy
    Komórkę w Idea pop
    Domowy numer nie jest zastrzeżony - 100%

Na komórce kolegi numer domowego telefonu się wyświetla
    Na mojej pisze "nr zastrzeżony" (jak zadzwonie)

Nie jest wpisane tak jak sugerujesz nr zastrzeżony w książce tel. komórki (pojawiał by się wtedy również w historii połączeń a nic takiego mi sie nie pojawia)

0
  • #4 19 Gru 2002 12:49
    Krzysi0
    VIP Zasłużony dla elektroda

Zadzwoń do Netii i wyjaśnij sprawe.

0
  • #5 19 Gru 2002 13:05
    marek003
    Poziom 40  

Dzwoniłem uważają że wszystko jest OK

0
  • #6 19 Gru 2002 13:08
    Krzysi0
    VIP Zasłużony dla elektroda

To idź z komórką kolegi i udowodnij im że nie jest OK

0
  • #7 19 Gru 2002 18:27
    tomek2000
    Poziom 23  

Winę może też ponosić IDEA. Może nie wysyłają identyfikacji? Ja tak miałem w Plusie w normalnej taryfie Czasami 10. Siemens, o ile wiem, wyświetla komunikat "Nr. zastrzeżony" zawsze gdy nie dostaje z nadajnika tego sygnału. W Nokii będziesz miał w takim przypadku komunikat "Brak numeru". Chyba będzie Cię czekało doładowanie konta :)

0
  • #8 19 Gru 2002 18:43
    Darekkk
    Poziom 24  

Możliwe. Również słyszałem, że w Netii są problemy z CLIP'em.

0
  • #9 19 Gru 2002 22:55
    irc
    Poziom 18  

A może to Tepsa jako udziałowiec Ideii zastrzegła sobie wyświetlanie tylko swoich numerów ? Może Netia tak solidnie przestrzega ustawę o ochronie danych osobowych, a Tepsa dzieli się danymi z Ideą ? Zapytam mojego koordynatora z Ideii ciekawe co wymyśli ? :roll:

0
  • #10 20 Gru 2002 09:37
    marek003
    Poziom 40  

Dzięki wszystkim za zainteresowanie.
    Dzisiaj (po dwóch dniach) Jakby nigdy nic wszystko wróciło do normy - dokładnie wczoraj późnym wieczorem.
    Nikt nie chce się przyznać do błędu ani Netia ani Idea. No ale ... ważne że działa i obyło się bez doładowania.

Jeszzce raz dzięki za zainteresowanie.

0
  • #11 14 Paź 2004 16:18
    bartas1503
    Użytkownik obserwowany

jednym slowem smieszne jakos nie wypal i tyle albo gosc kreci albo nie wiem co

0