Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KONKURS!!! - warsztat elektrodowicza - ZAKOŃCZONY!

20 Lip 2009 07:41 92006 119
    slu_1982
    Poziom 26  
    a moim zdaniem powinno zostać tak jak jest.
  • Computer ControlsComputer Controls
    mast83
    Poziom 11  
    ja sie dostosuje do wiekszosci
  • Computer ControlsComputer Controls
    Artur k.
    Admin grupy audio
    Pomysł moim zdaniem dobry - zresztą już wcześniej proponowałem coś podobnego w prywatnej rozmowie z Kingą.

Może nie 7 warsztatów, a okrągłe 10 :)
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    ZonX
    Poziom 22  
    ~kinga~ napisał:

mast83,
    sprawa jest już przegłosowana ale nie po to było wybranych 7 warsztatów czyli cyfra nieparzysta abyś Ty powiedział, że się dostosujesz :D Jeśli byłyby 3 głosy na 3 to do czego miałbyś się dostosować? To tak na przyszłość.

Równie dobrze mógłby zgłosić sprzeciw tj. slu_1982 i np wycofać się całkowicie, wiec przynajmniej przyznał racje większości ;)
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    r2d2004
    Poziom 31  
    Witam!

Jeszcze taka drobna uwaga na koniec (to tak na przyszłość...). Szkoda, że w formularzu Zobacz Wyniki spis wszystkich ponumerowanych uczestników nie jest podawany jako zbiór odnośników do konkretnych warsztatów. Wiem, że pracy by to trochę wymagało (wstawienie 80 zakotwiczonych linków!!), ale jakie byłoby to ułatwienie dla osób chcących wziąć udział w ankiecie, a tak w tej chwili, przy sporej ilości zgłoszonych uczestników i konieczności szybkiego przeanalizowania wszystkich propozycji (kto ma na to czas??), poszukiwanie określonego warsztatu (zagubionego gdzieś między czterema stronami wszystkich opisów łącznie) jest mocno niewygodne i wręcz zniechęcające do wzięcia udziału w głosowaniu i nie daje możliwości dokonania szybkiej weryfikacji wyników konkursu.

Pozdrawiam
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    r2d2004
    Poziom 31  
    Witam!

Nie jestem programistą PHP, ale tacy tu pewnie zaglądają i może coś wykombinują do następnych konkursów. ;-)

Pozdrawiam
    leszek.b
    Poziom 29  
    No to ja tez na koniec .(głosowałem)
    --------------------------------------------------

Albert Einstein
    Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego
    umysłu, znakiem czego jest puste biurko?
    Trabi
    Poziom 36  
    Fajnie było obejrzeć gdzie spędzacie miłe chwile ;) . Ciężko niestety wybrac jeden z takiego ogromu warsztatów. I co mam zrobić? Punktował bym 8 warsztatów, ale głos mogę oddać tylko na jeden :-/ . Niestety oddam go na jeden warsztat, ale reszta - uważam - zostaje pokrzywdzona. Cóż.
    Brzozza93
    Poziom 15  
    Ja tam od tych kilku lat mam problem z warsztatem, bo nie mogę zagospodarować stałej przestrzeni i lutownicę etc muszę zawsze wykładać z pudła spod biurka (i później wkładać), co zniechęca do konstruowania. Narzędzia trzymam schowane w szafce w kuchni w plastikowym chlebaku, resztę śmiecia trzymam w kartonach w szafce nad drzwiami wejściowymi do domu. Mam nadzieję, że podczas remontu pokoju który dzielę z bratem (na 2/3 to nastąpi) będę miał dla siebie kąt w którym sprzęt typu lutownica, zasilacz będzie gotowy do roboty w każdej chwili i będę realizował więcej projektów.
    r2d2004
    Poziom 31  
    Witam!

:arrow: Brzozza93 zobacz warsztat nr 72 - to jest właśnie propozycja dla takich "zdesperowanych" ;-) "bezwarsztatowców", jak Ty. :-) Zbudowanie prostego, składanego, taniego stolika warsztatowego, wykonanego praktycznie z gotowych elementów (do kupienia w najbliższym supermarkecie budowlanym) i dostosowanego wymiarami do naszych potrzeb, nie jest wcale trudne, ani skomplikowane, za to daje nam możliwość zagospodarowania na warsztat praktycznie każdego kącika, nawet w niedużym mieszkaniu, szczególnie tam gdzie typowe fabryczne meble warsztatowe, po prostu nie dałoby rady wcisnąć.

Pozdrawiam
    PS Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali głos w ankiecie na mój warsztat. Miło mi, że warsztat nr 72, chyba jedyny spośród 80, w którym został przedstawiony praktyczny mebel warsztatowy dla technika/elektronika, wykonany całkowicie we własnym zakresie, za niewielkie pieniądze, został dostrzeżony!
    Brzozza93
    Poziom 15  
    No muszę przyznać ciekawy pomysł z tym składanym stolikiem. Już chyba znalazłem miejsce i rozważę możliwości. Chociaż jak będzie remont (są plany pod koniec roku ale obecnie finanse nie pozwalają) na pewno znajdzie się dla mnie jakiś kąt + dedykowana przestrzeń magazynowa. Na razie zrobię porządek w kartonach :D
    maciex1993
    Poziom 15  
    r2d2004 napisał:
    Witam!

Sprawa jest jasna jak słońce i każdy to chyba rozumie. Moim zdaniem największym pożytkiem z tego "konkursu" będzie to, że kilka warsztatów zostało na pewno porządnie posprzątanych! ;-) :-)

Pozdrawiam

Zgadzam się z tym w 100%. Ja na przykład jestem w trakcie pracy nad warsztatem i dzięki temu konkursowi zostałem pobudzony do działania. Prace trwają pełną parą. Zaczerpnąłem z pokazanych warsztatów wiele pomysłów i rozwiązań.
    Ten konkurs to bardzo dobry pomysł.

Pozdrawiam.
    :D
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    filioman
    Poziom 27  
    Kiedy następna edycja?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    DJOstry
    Poziom 25  
    Hej !

Konkurs zakonczony juz dawno, ale dodam jeszcze moją siedzibę :)
    Zrobilem to z piwnicy jakies czas temu.
    Jak ktos ma ochotę to niech oglądnie.

Link

pozdr.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    habrozaurus
    Warunkowo odblokowany
    DJOstry napisał:
    Hej !

Konkurs zakonczony juz dawno, ale dodam jeszcze moją siedzibę :)
    Zrobilem to z piwnicy jakies czas temu.
    Jak ktos ma ochotę to niech oglądnie.

http://www.youtube.com/watch?v=fDMzy3Wq03A

pozdr.

Jak dla mnie full wypas ! Gratuluję warsztatu ! :)
    DXFM
    Poziom 20  
    Motronic napisał:
    Filmik ( pewne z komórkowego) wygląda tak, jak byś zawiesił telefon u sufitu i go rozhuśtał.

Chyba szpiegowska komórka zrobi taki filmik. Ja typuję aparat Canon PowerShot SX 20 IS :) W każdym razie mój S5 IS robi podobne i ma bardzo zbliżone zachowanie auto-focusa.
    Coś wygrałem?
    rab1945
    Poziom 10  
    Super konkurs i temat jak dla mnie;) dzięki DJOstry za parę fajnych patentów co do szafek, a jedno pytanie czy często odkurzasz właśnie te wszystkie półki?? Pytam z ciekawości;) Sam myślę o zrobieniu sobie warsztatu z pomieszczenia piwnicznego aby był praktyczny i wygodny("przy założeniu roboty własnej i finansów studenckich")... może założyć wątek jak stworzyć dobry warsztat elektronika - jako relacje, co wy na to?
    Gibon007er
    Poziom 22  
    Czekamy na druga edycje !
    Btw. Przeglądałem wszystkie warsztaty wystawione w temacie.
    Co po niektórych to aż strach się bać :)
    dicappo
    Poziom 20  
    Fajne warsztaty.Pudełka po zapałkach to dobry pomysł na przechowywanie.
    djkarol1
    Poziom 16  
    DJOSTRY A gdzie dostałeś ten wieszak na śrubokręty (czerwony przywieszany do sciany)
    Gibon007er
    Poziom 22  
    djkarol1 napisał:
    DJOSTRY A gdzie dostałeś ten wieszak na śrubokręty (czerwony przywieszany do sciany)

Czekam na odpowiedz , skąd taki bajer można dostać ?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto