Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kto ma takie radio samochodowe

maniolx 21 Maj 2004 12:01 1242 8
  • #1 21 Maj 2004 12:01
    maniolx
    Poziom 14  

Mam prośbę do osób , które posiadają niżej wymienione radia o podzielenie się informacjami na ich temat http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25355146 i http://www.allegro.pl/show_item.php?item=25380162 . Interesuje mnie przede wszystkim czy obsługują id tagi i czy wyświetlają nazwę aktualnie słuchanej stacji radiowej , jak spisuje się pamięć antywstrząsowa i ogulnie jak się spisuje. Proszę o odpowiedz tylko te osoby , które mają lub mieli wyżej wymienione radia . Jeżeli ktoś wiedziałby gdzie na terenie górnego śląska (sklep) można by nabyć takie radyjka to byłbym wdzięczny .

0 8
  • #2 21 Maj 2004 13:11
    djlj24
    Spec od car audio

Na seriwsie miałem już ze 3 razy podobne modele. Do roku chodzi (gra to za dużo napisane) a potem nawet tego się nie naprawia.

0
  • #3 21 Maj 2004 13:53
    AB
    Poziom 17  

Chba masz za dużo pieniędzy.Pionier -hi hi hi

0
  • #5 21 Maj 2004 17:10
    maniolx
    Poziom 14  

Pisałem , że '' Proszę o odpowiedz tylko te osoby , które mają lub mieli wyżej wymienione radia ' a na razie takiej informacji nie otrzymałem .
    djlj24 - miałeś na serwisie trzy podobne modele , a czy pionieerów , blaupunktów , sony itp nie miałeś nigdy .

0
  • #6 21 Maj 2004 17:16
    edziu
    Poziom 29  

dla mie te radia to Bazarówki
    kup sobie cos porządnego Pioneera albo Blaupunkta

0
  • #7 21 Maj 2004 18:02
    hefid
    VIP Zasłużony dla elektroda

Właśnie z podobnym próbuję walczyć już gdzieś od ok miesiąca. Kupił sobie znajomy i się uparł, aby je naprawić a trudno jest odmówić. Za te pieniądze to można naprawdę kupić coś markowego, bo te oferowane to ......

0
  • #8 21 Maj 2004 22:55
    MARTIINO
    Poziom 20  

Nie miałem nigdy takiego radia i mieć nie będę,ale pracuje w firmie która zajmuje sie sprzętem Car-Audio i coś takiego też oferuje więc wiem z doświadczenia że to jest do d...
    Nie polecam,dołóż z 200zł i kup coś firmowego a nie pożałujesz(oprócz Sony).
    Kupisz i po roku to wywalisz jak jeszcze sie nie zepsuje do tego czasu ale przeskakiwanie masz pewne na 100%.

Pozdrawiam

0
  • #9 22 Maj 2004 00:26
    SlaweK
    Poziom 43  

Moim zdaniem z taki sprzętem to jest tak. Jak ktoś kupi i działa to chwali w niebogłosy wszystkim jaki to dobry sprzęt kupił tanio ale jak się zacznie psuć a napewno zacznie bo to badziewie okropne, to pocichutki zasuwa do naprawy. A jesli nie mozna naprawić to kupuje nastepny sprzęt, z reguły droższy i wykręca się tym że ten jest lepszy bo droższy i pokazuje się jaki to bogaty jest. Identyczna historia jest z DVD po 250zł. Niejeden się przekonał a naprawiajacy ten sprzęt chyba najlepiej wiedzą. Więc słuchaj mądrzejszych i omijaj z daleka dalekowschodnie badziewie. Nawet gwarancja roczna czy nawet dwuletnia jest wkalkulowana w niską cenę a jaki to mają dobry serwis to przekonasz się po miesiącu.
    Nie ma nic za darmo. Nie kupowałeś jeszcze innego chinskiego szmelcu jak odzież, obuwie, elektronika i nie przekonałeś się jeszcze o ich jakości ?

SławeK

0