Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Viking MB410 B&S nierówna praca silnika

slaweq 29 Jun 2009 22:13 11836 5
    slaweq
    Level 10  
    Witam ,mam problem z kosiarka silnik ma model10D902 czasami jak odpali to nierówno pracuje nie moze wskoczyc na obroty. Z tłumika wydobywa się lekko czarny dym po jakims czasie ustepuje i smiga normalnie, swieca wymieniona oleju jest stan ,filtr wyczyszczony tez tak bywa ze odpali normalnie i po wypaleniu zbiornika paliwa po zalaniu do pelna cos jej odbija i szaleje czasami nawet kolo 15 min tak chodzi , silnik ma kolo 5latek gaźnik jest z membraną ,prosze o podpowiedzi jaka to moze byc przyczyna
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    slaweq
    Level 10  
    Witam ponownie ,gaznik byl czyszczony swieca nowa filtr powietrza tez wymyty w benzynie a sprezynki nowe tak wiec zostaje wymiana membranki mam nadzieje ze pomoze dzieki za rady pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    slaweq
    Level 10  
    Dzisiaj ksilem odpalila normalnie wyjezdzilem zbiornik paliwa i po zatankowaniu odpalila normalnie po kolo 5 min odbilo jej cosik i zaczela chodzic na wolnych obrotach i zero mocy , odkrecilem gaznik i po ogledzinach nastapila wymiana membrany mialem jakis silnik b&s niewiem jaki model ale membrana w nim byla w lepszym stanie jak moja teraz kosiareczka smiga jak nowa :) dzieki za pomoc chlopaki