Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z instalacją USB Flash (SE K550i)

01 Lip 2009 07:49 9826 3
  • Poziom 10  
    Siema. Chce wgrać softa z W610i na K550i, ale nie mogę zainstalować sterów flash USB.. Podłączam wyłączoną komórkę trzymając "C" i włącza się kreator dodawania sprzętu. Wybieram, że sam wskaże sterownik i klikam na "Przeglądaj" i wybieram folder w którym jest sterownik (bo nie mogę wybrać bezpośredniego sterownika z rozszerzeniem .sys) I potem pokazuje, że sterownik nie został zainstalowany.. Dodam, że wcześniej z płyty od telefonu instalowałem SE PC Suite i nic więcej. Ten plik na screenie to jest sterownik tak? I nie mogę go wybrać w kreatorze dodawania sprzętu tylko sam folder x86 w którym ster się znajduje. Proszę o pomoc bo muszę wgrać USB Flash bo bez niego nie wgram softu, :(
    Screen ze sterownikiem (chyba dobry) http://www.fotosik.pl/pok...ee1976ddae.html

Popraw temat!!

mod.fischer8
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    ściągnij sobie SEUS i zinstaluj wraz z nim zainstalują ci sie sterowniki flash usb.
  • Poziom 10  
    SEUS zainstalowany. Czy mogę jakoś sprawdzić, że na pewno te stery są? Jak podłącze wyłączony tel. trzymając C to wyskoczy dymek "Wykryto nowy sprzęt USB FLASH Device"? " :)