Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uszkodzony zawór zabezpieczający kuchenka Gorenje K775E

austin007 01 Lip 2009 12:27 2729 3
  • #1 01 Lip 2009 12:27
    austin007
    Poziom 17  

Witam!

W kuchence elektryczno-gazowej Gorenje K775E uszkodziły się dwa zawory zabezpieczające. Może się mylę, ale zawór działa elektrycznie w oparciu o termoparę. Objawy - wciśnięcie kurka i zapalenie płomienia wymaga albo kilku minutowego trzymania kurka aby płomień po puszczeniu nie zgasł albo gaśnie po puszczeniu niezależnie jak długo trzymam.
    Znajomi kupowali taką samą kuchenkę i tam uszkodził się jeden z takich zaworów. Serwis gwarancyjny wymienił podzespoły na nieoryginalne, informując,że "te będą lepsze". Nasza również jeszcze jest na gwarancji. Generalnie mam dobre doświadczenia z serwisami. Jednak ten najbliższy do nich nie należy. Co polecilibyście w Warszawie i czy upierać się przy oryginale (jak go rozpoznać).

Pozdrawiam
    Leszek Świderski

0 3
  • #2 01 Lip 2009 21:18
    andrzej1959
    Specjalista AGD

Witam.
    Jeżeli jest na gwarancji to serwis zawsze zakłada orginały lub zamienniki ,które zaleca producent.

0
  • #3 01 Lip 2009 22:29
    austin007
    Poziom 17  

Też wierzę w dobrą wolę i profesjonalizm. Moje wątpliwości wynikają z faktu,że kuchenka znajomych już drugi raz jest poprawiana na tę samą usterkę.
    Oddając swoją szukam tu, na forum polecenia lub wskazówki na co zwóric uwagę, by nie podzielić losu znajomych.

0
  • #4 02 Lip 2009 23:04
    andrzej1959
    Specjalista AGD

austin007 napisał:
    Też wierzę w dobrą wolę i profesjonalizm. Moje wątpliwości wynikają z faktu,że kuchenka znajomych już drugi raz jest poprawiana na tę samą usterkę.
    Oddając swoją szukam tu, na forum polecenia lub wskazówki na co zwóric uwagę, by nie podzielić losu znajomych.

Nie wszystkie kuchenki psują się tak samo.wzywaj serwis i tyle.

0