Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy CS2 125 - nie włącza się.

01 Lip 2009 21:19 3505 1
  • Poziom 10  
    Mam ptyanko przedmiotowa pralka od jakiegoś czasu nie specjalne chciała sie włączać, trzeba było poruszać gałką programatora (czasem kilkadzisiąt razy ) aby zaświeciły się kontrolki i wtedy działała poprawnie. Teraz już ruszanie programatorem nie pomaga, nic się nie zaświeca. Nie bardzo wiem od czego mogę zacząć nigdy z taką nie miałem do czynienia . Prosze o jakieś wskazówki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 2  
    ponawiam temat mam podobne problemy, prosze o pomoc ....
    a mianowicie

Przy wyborze programów pokrętłem elektronika czasem głupieje, nie ma zasady raz wybierze dobrze raz wariuje. Czasem nie poprawnie wybiera program, czasem po wyborze programu, naciskam przycisk start i w tym momencie zmienia wartości wirowania, gdy naciskam wyboru predkosci wirowania zmienia sie temperatura. Niekiedy nawet po wyborze programu pokretłem miga czas miga predkosc wirowania, dzwiczki OK, ale włączyć się nie włączy ponieważ nie reaguje na przycisk Start.
    Jakie mogą być tego powody....

Dodam, że programator wymieniany był przez autoryzowanego serwisanta podczas gwarancji dwukrotnie na nowy, i za każdym razem sytuacja sie powtarza, teraz padło już po raz trzeci i to samo.

Ostatnio na dniach poczułem swąd podczas pracy pralki, wezmano serwisanta tym razem inna osoba stwierdziła przepalenie silnika (dwie płytki zmieniły kolor ze złotego na srebrny).

Czy problemy z elektroniką mogły zacząć się od usterki silnika, i programator (wybierak) był dwuktrotnie nie potrzebnie wymieniany i trzeba było zacząć od silnika ....

bardzo prosze o pomoc