logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Alarm nie domyka szyb oraz nie mruga dioda alarmu

SENATORX 01 Lip 2009 22:51 2756 2
REKLAMA
  • #1 6728237
    SENATORX
    Poziom 11  
    Witam, pare dni temu zauważyłem że po zazbrojeniu centralnego zamka auto nie domyka szyb (wcześniej zawsze domykało wszystkie szyby), zauważyłem także iż dioda od alarmu nie mruga jak to miało miejsce wcześniej, czy darade jakoś zrestartować alarm i jaka może być tego przyczyna?

    Alarm jest zamontowany w samochodzie Audi A4 1.8 rok, nie jest to fabryczny alarm, tylko był zakąłdany przez poprzedniego właściciela, nie dysponuje nazwą producenta alarmu ani dukumentacją.
  • REKLAMA
  • #2 6728260
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Wejdź sobie do wątku, gzie podane są opisy alarmów. Sprawdź ile ich jest. I uzmysłów sobie, że prawie każdy z nich ma indywidualny tryb obsługi i programowania.
    A na początek, to powinieneś znaleźć centralkę i sprawdzić zasilanie na niej, skoro alarm trup.
  • #3 6743171
    pkhenr
    Poziom 32  
    domykanie zależy od ustawienia automatu na szybach ,czyli jak szyby same idą do góry po naciśnieciu przycisku ,tak najprościej określić .Piloty mają jakiś wygląd po nim można się dowiedzieć jaki to alarm .Oczywiście można też szukać centralki
REKLAMA