Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Citroen C5 problem z zawieszeniem supension faul

elemelek1978 02 Lip 2009 00:12 4090 1
  • #1 02 Lip 2009 00:12
    elemelek1978
    Poziom 8  

Na wyswietlaczu mam supension faul, po podlonczeniu do jakiegos uniwersalnego diagnoskopu wyskakuje blad czujnika wysokosci przedniego, tylniego i kola skretu kierownica. Domniemam ze ktorys z tych czujunikow jest uszkodzony albo padla pompa lub tez jakis obwod jest uszkodzony. Tylko teraz od czego zaczac jak wykluczyc pokoleji czujniki a konczywszy na pompie(mam nadzieje;)). Po zresetowaniu bledow wyskakuja na przemian czujnik wysokosci przedniego, po skasowaniu czujnik wysokosci tylnieg, na przemian z czujnikiem obrotu kolem kier. Moje pytanie polega na tym czy po skasowaniu tych bledow gdyby byl uszkodzony ktorys z tych czujnikow zawieszenie nie powinno sie chociaz na chwile odezwac? tzn czy pompa nie powinna na chwile chociaz zaczac chodzic? np po odpieciu aku? Objawy sa takie nie dzila zawieszenie nie podnosi sie nie opuszcza(lhm nawet za duzo) tyl troche za nisko do jazdy i dobija w trakcie niej przod wydaje sie wporzadku? Czy jak jest uszkodzony jeden czujnik wysokosci to pompa nie da ani na chwile glosu? ...kostki przepinalem psikalem ruszalem potencjometrami zero odzewu

1 1
  • #2 08 Lip 2009 00:07
    elemelek1978
    Poziom 8  

uszkodzony byl czujnik wysokosci przedniego zawieszenia

1