Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 automat- moduł ABS I ESP

02 Lip 2009 09:52 4975 6
  • Poziom 2  
    Witam !
    mam problem z peugeotem 307( automat) 1,6, 2003r. . Musze wymienic modul ABS i ESP lecz niestety nie posiadam numeru czesci, poniewaz jest zniszczona i numer jest nieczytelny. Dzwonilam do serwisu, zeby sie dowiedziec to niestety podali mi tylko numer katalogowy, ktory do niczego mi sie nie przyda :( Przeszukalam cale allegro i nic, wszedzie jak maja to do manuali a i tak pytaja o numer kodu kreskowego, ktory znajduje sie na czesci. Dzwonilam tez do ludzi, ktorzy maja taki samochod z pytaniem czy moge rozkrecic auto i spisac ten numer to oczywiscie nikt sie nie chcial zgodzic. Modul ten w serwisie kosztuje od 5 tys zlotych a na rynku wtornym ok 1,5 tys, wiec roznica duza. Ma ktos moze jakis pomysl jak moge uzyskac nr kodu kreskowego do tej czesci??
  • Poziom 35  
    Wydaje mi się że to ten sam co w manualu, kwestia przekodowania odpowiedniego tylko. Ale niech ktoś biegły w PSA potwierdzi...
  • Poziom 2  
    hmmm... dostalam taki nr czesci, ktory mozna przerobic 0 265 950 072, ale nie wiem czy kazda mozna..
  • Poziom 15  
    W serwisie należy poprosić o informację czy w aucie jest esp bosch 5.7 czy 8.0 . Nie ma znaczenia czy pompa będzie od automatu czy od manualnej skrzyni ,trzeba to potem zakodować. Esp nie może byc od 307 z siecią can can czyli po 2004. W bosch 5.7 na pompie jest na zewnątrz czujnik ciśnienia płynu w esp 8.0 nie ma.
  • Poziom 2  
    w serwisie powiedzieli ze mam bosch 5.7
    ... czyli teraz mam kupic dowolna pompe i dac do przerobienia?? no i przede wszystkim gdzie to moge przerobic ? Mieszkam w Zielonej Górze..
  • Poziom 15  
    Trzeba kupic pompę esp bosch 5.7 (z czujnikiem na zewnątrz) po zamontowaniu w aucie trzeba za pomocą programu PPS lub Lexia,Proxia zmienic konfigurację w module pompy (serwis lub warsztat posiadający program)
  • Poziom 2  
    zaczynam szukac pompy.Dziekuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam :)