Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JS.Win.1 ---> to vir???

taniel 22 Maj 2004 10:18 852 3
  • #1 22 Maj 2004 10:18
    taniel
    Poziom 14  

Witam :arrow:
    skanowałem mks- em kompa , wyskoczył mi komunikat ze znaleziono virusa JS.Win.1 , nie mozna go usunąć.(worzec wirusa0
    jego lokalizacja:
    C:\Documents and Settings\Administrator\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\CNNR6GTX\object-c002[3].hta
    nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat tylko na paru forum było to poruszane ale bez rzadnych konkretnych odpowiedzi.

*Trojan.JS.Seeker* Ten scenariusz napisany w *JavaScript* język (językowy) spokojnie zmienia stronę domu programu przeglądu i poszukiwawcza strona bez potwierdzenia użytkownika. scenariusz używa MISS Internetu *Explorer* 5.0 *Typelib* słabość bezpieczności tworzyć *HTA* rejestrować (fajł) w przewodniku (dyrektoria) uruchomienia Okien. Ten fajł automatycznie biegnie (przesuwa się) na następnych Oknach uruchamiać (uruchomienie), przy którym punkt (sprawa) scenariusz zdobywa kierowanie (kontrolować; kontrolowany; kontrola). scenariusz w *HTA* rejestrować (fajł) odmienia system *registy* klucze gdzie domowy (dom) i poszukiwawcze adresy strony są określane (przed odmienianiem kluczów, scenariusz przechowuje (przygotowuje na zapas) ich wartości do *BACKUP1.REG* i *BACKUP2.REG* rejestruje w Oknach przewodnik (dyrektywny; dyrektoria) ). Po (po tym, jak) ten (to), scenariusz usuwa *HTA* fajł (i s& (samodzielnie) ).

ale jak go usunać

0 3
  • #3 22 Maj 2004 21:42
    taniel
    Poziom 14  

"Trojan.JS.Seeker" ten opis był z translatora, znalazłem ten opis na kaspersky lab. . Ten wir był bardzo popularny w 2002r i żadnego opisu jak go usunąć.
    Ponownie skanowałem mks-em i znowu mi wyskoczył ten "JS.Win.1" i nie można go usunąć. nav 2003 nic nie wykrył a panda sie tnie.
    Kaspersky on-line skaner znalazł "Trojan.JS.Seeker".

0