Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot Tele PiLot 150C - zablokowany, magiczny przcisk

GRAFU 02 Lip 2009 23:29 1779 4
  • #1 02 Lip 2009 23:29
    GRAFU
    Poziom 2  

Witam. Jestem nowy na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Problem jak w temacie. Mam telewizor Grundig Leemaxx i do niego pilot Tele PiLot 150c. telewizorek działa świetnie tylko bawiąc się dzisiaj pilotem nacisnąłem któryś przycisk lub kombinacje i przycisk przestał reagować. Ponoć jest możliwość odblokowania go (ukryty przycisk lub funkcja w którymś z przycisków), ponoć trzeba przytrzymać któryś przycisk i pilot się odblokowuje.
    Proszę o jakieś wskazówki bo mi na razie nie udało się odszukać tego przycisku.

Pozdrawiam.

1 4
  • #2 02 Lip 2009 23:42
    goldi74
    Poziom 43  

To nie działa przycisk czy cały pilot? O co Ci konkretnie chodzi? Nie słyszałem jeszcze, żeby piloty miały blokadę klawiszy. Może się zwiesił przez Twoje kombinacje. Wyciągnij i włóż ponownie baterie w tym pilocie. Problem jest bardzo niejasny.

0
  • #3 03 Lip 2009 00:08
    GRAFU
    Poziom 2  

Pilot się zablokował. Nie działają klawisze ( wszystkie!!). Wyciągałem baterie i wkładałem nowe i nic. Pewna babeczka mówiła mi, że te piloty maja zabezpieczenie jakieś, że jak się przytrzyma któryś przycisk to się załącza, a później znowu trzeba go przytrzymać i się wyłączy ale nie wiem który to przycisk.... jeśli to prawda w ogóle, a zakładam, że tak bo ma taki sam telewizor i taki sam pilot, ale sama nie pamiętam który to przycisk bo już dawno nie korzystała z tego telewizora.

0
  • Pomocny post
    #4 03 Lip 2009 12:25
    h jaworski
    Specjalista AGD

Jak pilot emituje sygnał (do sprawdzenia np kamerką) to przełączyłeś pilot albo VCR albo na DVD jak może też na SAT trzeba albo nacisnąć klawisz TV lub też przyciskać klawisze VCR DVD lub SAT aż tv wróci do funkcji obsługi TV.

0
  • #5 03 Lip 2009 15:40
    GRAFU
    Poziom 2  

Aż mi głupio. Faktycznie, nie pomyślałem o tym a do tego są starte klawisze i nie widać który przycisk odpowiada za co. Dziękuje pięknie i temat do zamknięcia.
    Pozdrawiam

0