Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebny schemat/AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY :Geko 5200-ED AA/SHB

Nelson-D. 02 Lip 2009 23:49 2147 0
  • #1 02 Lip 2009 23:49
    Nelson-D.
    Poziom 9  

Witam ! :idea: Koledzy ! - potrzebuje schemat elektryczny skrzynki sterowniczej od AGREGATU GEKO 5200, ED AA/SHB ? Wszystko zastałem po rozłączane a mam zamiar uruchomić ten agregat ! Jest w tej skrzynce płytka z elektroniką , która jest "trochę popalona". Nie jest to jakiś skomplikowany moduł , ale kilka elementów uległo zwęgleniu i nie ma możliwości zweryfikowania ich wartości ! Mając schemat elektryczny wszystko było by jasne , szczególnie chodzi o schemat elektroniki znajdującej się na tej płytce ? W skrzynce znajduje się jeszcze 6 kondensatorów o pojemności 50 mikrofaradów / 450 V , stycznik , złącza , na ściance skrzynki są 3 gniazda sieciowe - jedno gniazdo wtyczkowe: CCE-16A-3ph.- "mocy"400 V i dwa gniazda wtyczkowe: Schuko - 230 V oraz przycisk impulsowy. Podobny ,choć trochę mniejszej mocy (ok.4 kVA) znalazłem na stronie firmy : SZYBICKI Spółka Jawna , -www.szybicki.com.pl/geko/standard/4400e/4400e.html. Zatelefonowałem do nich lecz takiego modelu, ani danych do tego modelu nie posiadają !!! Proponowali kontakt z firmą Geko ! Niestety nie znam niemieckiego i moje poszukiwanie skończyło się tak jak już wspomniałem ! Może ktoś z Kolegów będzie wstanie pomóc ? Był bym bardzo wdzięczny !!! :| Pozdrawiam !

0 0