Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia gaz.-elektr. Mastercook pod zabudowę

03 Lip 2009 00:10 1972 2
  • Poziom 10  
    Mam kuchenkę gazowo - elektyczną pod zabudowę firmy Mastercookz zapalaczami elektroiskrowymi i zabezpieczeniami przeciwwypływowymi. Po czterech dniach nieobecności w domu i przy zakręconej butli czułem gaz w mieszkaniu. Ostatnio zauważylem, że co jakiś czas strzelają zapalacze elektroiskrowe. Co to może być? Boję się używać kuchenki, a po każdym użyciu zakręcam butlę. Aha, te "strzały"to tylko jeden impuls.Prosze o radę - czy muszę wzywac serwis?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Wzywaj serwis bo się okaże, że masz gdzieś butlę rozszczelnioną przy zaworze i jeszcze te zapalacze się włączają to o tragedię nie trzeba prosić. Panowie z serwisu niech sprawdzą co jest z zapalaczami a skoro czujesz gaz przy zakręconym zaworze to wymień butlę na inną i sprawdź czy będzie tak samo.
  • Poziom 10  
    Wezwałem serwis. Okazało się, że zapalacze strzlają bo zawilgotniały. Natomiast serwis nie sprawdził czy ulatnia się gaz, gdyż on naprawia kuchenke a nie butlę (dziwne!!!). Miałem nadzieję, że serwisant ma jakiś sprzęt, który wskaże, czy gaz się ulatnia z kuchenki czy z butli. Używam kuchenkę i jest ok. Kosztowało mnie to 120 zł.