Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Volvo V70 1998r zaprogramowanie pilota centralnego zamka

03 Jul 2009 00:56 4531 4
  • Level 9  
    Od tygodnia jestem posiadaczem V70 z 1997r. Od sprzedającego dostałem tylko jeden kluczyk z jednym pilotem do centralnego zamku (i chyba alarmu) z "świeżo" jak zapewniał sprzedający wymienioną baterią (pilot był oklejony taśmą i popękany). Moja radośc trwała jednak tylko 1,5 dnia. Central przestał dzałac. Co mogę z tym problemem zrobic. Mój pilot (oryginalny) jest w kiepskim stanie. Czy można gdzieś kupic i zaprogramowac pilota?
    Kolejna sprawa to zadziwiająco szybko wyłączające się podgrzewanie fotela pasażera. Moje grzeje, gdy pasażera po 2-3 minutach przestaje mimo "świecącego" się przycisku uruchamiającego podgrzewanie.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam jk4
  • Helpful post
    Level 19  
    Kup sobie na allegro moduł sterowania centralnym zamkiem np. bx30 lub jakiś lepszy ceny od 50 zł z wysyłką i masz 2 nowe piloty. Podgrzewanie fotela może się wyłączać dlatego iż jest gdzieś kostka wyrobiona i się przegrzewa( lecz niekoniecznie) trzeba by zmierzyć napięcie dochodzące do fotela. Pozdrawiam Damian B.
  • Level 9  
    Dzięki za podpowiedź. Gdzie znajduje się ten moduł (który gdy kupię nowy) powinienem wymienic? Rozumiem, że powinienem zmierzyc prąd na wtyczce przy fotelu (jaki powinien by prawidłowy prąd?).
    Jeśli prawidłowo odczytałem zajmujesz się również czujnikami cofania - chciałbym taki zamontowac w moim aucie...

pzdr
    jk4
  • Level 19  
    djskate8 wrote:
    Podgrzewanie fotela może się wyłączać dlatego iż jest gdzieś kostka wyrobiona i się przegrzewa.

Damian, tak pierd...sz, że nie idzie tego czytać.
  • Level 9  
    Pomóż więc, jeśli wiesz co z tym fantem (podgrzewany fotel) można zrobic.

jk4