Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat 2003 alarm SEO wyje cyklicznie co godzinę.

03 Lip 2009 00:58 1633 3
  • Poziom 14  
    Witam mam klienta ze wspomnianym Passatem, cyklicznie wyje po godzinie/40min, powodem są drzwi/klapy, to jednak już sprawdziłem naprawiłem krańcówkę maski nic nie dało. Ciekawostka że wszystko jest ok gdy wyłączy się wszystkie lampki wewnątrz, alarm podpięty wedle instrukcji przez diody separujące drzwi, samochód posiada własny alarm fabryczny ale czujników ruchu niema. Kiedyś już miałem taki przypadek w innym Pasku, ale klient nie wrócił na dalsze spr. Czy jedyna droga to wpięcie diod w instalację do modułu komfortu - jedyne co przychodzi mi do głowy? B.dobry Klient, będzie czekał więc chciałbym to naprawić szybko i raz na zawsze.
  • OptexOptex
  • Poziom 12  
    Witaj Kolego
    Sprawdz czy nie zanika zasilanie po tych 40 minutach. Może samochód się usypia i traci się zasilanie. Mamy tak w BMW często po KAN jak się jakiś laik podepnie do plusa jaki znajdzie. ale nie wiem co prawda jak tam jest w Pasku- to taka moja sugestia.
    Pozdrawiam
  • OptexOptex
  • Poziom 14  
    Przepraszam przeoczyłem akurat pierwszy akapit tamtego postu, Jak się pracuje po kilkanaście godzin to niestety pewne rzeczy umykają...
    Dziękuję.