Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Polo 1.0 [92r] Problem z odpalaniem

03 Lip 2009 10:20 3200 8
  • Poziom 9  
    Mam dość nietypowy problem z odpalaniem mojej Polówki [86c2f – 92r]. Silnik benzyna 1.0 na monowtrysku. Samochód bez względu na pogodę i porę dnia czasami potrafi odpalić od pierwszego kręcenia a czasami muszę go męczyć po 7 – 8 razy zanim zaskoczy. Nie ma też znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Czy ktoś miał podobny problem???
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 32  
    Tak miałem takie problemy setki razy , zaczynałem od podstaw paliwo, iskra. jakieś pytania? W ogóle taki temat w tym dziale zobowiązuje do czegoś proszę Pana
  • Poziom 9  
    Nic mu nie brakuje. Problem mam już od 3-4 miesięcy.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    przewody, świece, rozdzielacz wymieniłem rok temu. Samochód nie ma problemów z moca , nie gaśnie podczas jazdy. Tylko problem z odpaleniem :(
  • Poziom 9  
    Zapomniałem Wam napisać, że problem został rozwiązany. Winę ponosiła kostka w stacyjce. Jest to dość typowa usterka. Wymiana kostki niestety wiąże się ze zdjęciem całej kierownicy razem z tulejką redukcyjną. Zdjąć tulejkę to nie lada wyzwanie. Kto robił to, to wie o czym mówię :)
  • Poziom 2  
    ja miałem podobny problem z tym że ja wymieniałem cewke zapłonową i kostka 6 pin do cewki słabo łączyła była zle dopasowana jak sie ruszało pod wpływem wstrząsów samochód miał napady i auro gasło nie odpalał wystarczyło wymienić kostkę problem ustąpił