Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ford mondeo 95r. tylna lampka podsufitki

FINIX_47 03 Jul 2009 14:51 1791 6
IGE-XAO
    FINIX_47
    Level 23  
    Witam, mam problem z tylną lampką podsufitki, ponieważ żarówka świeci jedynie gdy się je włączy na stałe, a żeby działało tylko przy otwieraniu już niestety nie, sprawdziłem styki i wszystko jest ok, także moim zdaniem będzie to przewód, jest on doprowadzony do słupka od strony pasażera (jeszcze jedna groźba to do czego są podłączone te wszystkie kostki po stronie pasażera, pod schowkiem) ? proszę bardzo o pomoc.
  • IGE-XAO
    marek1977
    Level 33  
    Moduł funkcji czasowych. Żeby go sprawdzić nalezy przestawić kilka rzeczy więc sobie zapisz :) Lampka nad kierowcą w pozycję wyłaczenia czasowego, wycieraczki na czasówkę wcisnąć przycisk podgrzewania tylnej szyby i trzymając przekręcić kluczyk na zapłon. Potem naciskając go, powinieneś sterować po kolei wycieraczkami, światłem wnętrza, podgrzewaniem szyby i sygnałem niezgaszonych świateł (gong ).
  • IGE-XAO
    FINIX_47
    Level 23  
    jest pewnien mały problem, że własnie w mojim mondeo nie mam tego sygnału który powinien informować o włączonych światłach lub drzwiach, równiez założyłem taki temat, ale nikt nie odpisał ... a problem w tym że nie wiem gdzie się on znajduje
    FINIX_47
    Level 23  
    dodam jeszcze coś co moze pomoże, lapmka gdy jest ustawiona na opcje żeby świeciła cały czas, to świeci, a na czasówce nie

Dodano po 5 [godziny] 8 [minuty]:

zastosowałem wszystko dokładnie tak jak zaleciłeś efekt niestety żaden, mam do Ciebie pytanie może wiesz gdzie jest podłączony, nie wiem teraz czy to + czy -, kableke jest koloru (czarno-pomarańczowy)
    marek1977
    Level 33  
    Jak nic się nie dzieje to masz uszkodzoną czasówkę. Inne lampki gasną po 12 sekundach? Interwał wycieraczek działa?

Schemat poszedł na prv.
    marek1977
    Level 33  
    Wycieraczki z regulowaną prędkością pracy :) Jak nie pomacam to nie będe wiedział co mogło się zepsiuć :( Masz schemat powinieneś dojść co i jak.