Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HP Pavilion dv6000 - niedziałająca klawiatura

maciek.wroc 03 Jul 2009 16:45 3428 7
    maciek.wroc
    Level 18  
    mam problem znajomy ma Laptopa HP i ostatnio mu się coś stało z klawiaturą nie może pisać bo nie działają mu klawisze to pisania prawe jeden rząd od A do L

i sa nie wiem co sie stało w ogóle naciska i nic nie pisze. Moze byc winą zawirusowany laptop ?? czy coś innego.

A i pytanie bo ja też mam HP Pavilion dv6000 i zrobiłem kopie systemu i moge u niego tez zainstalować bo to jest dysk naprawy, a on nie zrobił bo nikt mu nie powiedział. I czy jak ja dam swoje płyty to nic sie nie stanie ??
  • Helpful post
    orzelpiotr
    Level 34  
    Raczej to wina klawiatury, coś nie kontaktuje np taśma łączącą klawiaturę z płytą główną.

A co do kopii to lepiej zrób naprawę systemu z poziomu instalacji. Bo indywidualna kopia ustawień na pewno nie będzie działać poprawnie - jeśli w ogóle pójdzie.
    maciek.wroc
    Level 18  
    no ja mam naprawę systemu z poziomu instalacji. i czy mogę ta moja kopie wykorzystać w innym HP jak ma się ten sam system
  • Helpful post
    orzelpiotr
    Level 34  
    Wg mnie nie możesz - poza tym częściowo niedziałająca klawiatura to nie jest problem systemu.
    maciek.wroc
    Level 18  
    no właśnie nie wiem, a oni nie zrobili kopi systemu na początku przy uruchomieniu pierwszy raz laptopa.

I waśnie się zastanawiam czy moja kopia nie możne być bo mamy tez sam system Viste. tylko ja mam HP Pavilion dv6000 a oni mają HP ale innego nie pamiętam modelu.
    orzelpiotr
    Level 34  
    Napisze jeszcze raz w gwoli ścisłości. Nie możesz stosować kopi zapasowej z innego komputera bo na 100 % nie da to pożądanego rezultatu a może doprowadzić np do utraty danych.
    miszkoo
    Level 28  
    Mam podobny problem nie działa mi przycisk ctrl lewy. To znaczy jak wałczyłem program do sprawdzania klawiatury to po jego wciśnięciu na programie zaświecały się prawy alt + prawy ctrl.

Jak to naprawić ?
    JanuszM
    Level 17  
    Nie naprawić.
    Wymienić klawiaturę!