Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka mastercook ZK 12,5 do zabudowy nie kręci górne

m_bara 03 Jul 2009 22:42 2824 3
    m_bara
    Level 11  
    Po niewielkim wycieku przez drzwi (zatkany filtr plus otwarcie drzwi) zmywarka nie myje nie kreci się górne ramię i nie grzeje, pompa myjąca pracuje jakby wolniej i nie ma odpowiedniego ciśnienia do uruchomienia drugiego ramienia.(woda dochodzi tylko do pewnego poziomu) Serwis zdiagnozował elektryczne uszkodzenie silnika, jednak na razie brak nie miał na stanie odpowiedniego silnika, koszt nowego zestawu silnik plus pompa to prawie pół zmywarki. Filtry i cała reszta czysta, nie rozbierana tylko pompa. bede próbował ją wyjąc i zobaczyć co się da zrobić ewentualnie podebrać jakiś tańszy zamiennik. Może ktoś oswieci mnie jak się do tego zabrać ewentualnie gdzie zakupić silnik pasujący do tego modelu z 2000r, Zmywarka pracowała do tej pory bez zarzutu, a może kktoś miał podobny problem i pomorze.
    Adrianarktos1
    Level 12  
    Zrób fotkę pompie myjącej to poszukam u siebie takiej , bo na chwilę obecną nie potrafię zakumać jaka tam jest
    m_bara
    Level 11  
    Mała korekta zmywarka zb 12,5 wymontowałem pompę poszukuję silnika lub kompletnej pompy, i pytanie jak zdemontowac pompę z osi silnika po odkreceniu srub mocujących, czy to jest na wcisk czy też trzeba wykorzystać otwory w wirniku (3) i za pomocą jakiegoś przyrządu odkręcić wirnik załączam fotkę po wymontowaniu z tabliczką znamionową

Moderated By mrhari:

Zdjęcia zamieszczamy w/g tego przepisu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html
    Poprawiłem.

zmywarka mastercook ZK 12,5 do zabudowy nie kręci górne