Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konfiguracja uTorrent słaby transfer

04 Lip 2009 08:36 2685 4
  • Poziom 9  
    Witam,

mam taki problem... Mianowicie ściągam uTorrentem ale mój transfer osiąga maxymalnie 30kb/s.... mam łącze radiowe 1mb I powinien on siegac nawet 120kb/s nie wiem czemu tak sie dzieje... jakis czas temy przez moment bylo tak ze faktycznie sciagało ponad 100kb/s ale tylko przez krótką chwile... Podkreślam ze seedów jes max duzo wiec to na peno nie jest przyczyna.... Prosze o pomoc z góry dziękuje...

Temat poprawiłem. Regulmian., punkt 11.
    Gusioo.
  • Poziom 12  
    Na poczatek... sprawdź czy nie masz znaku trójkąta na dole uTorrenta.
    Jak masz zieloną fajke to jest OK, jak masz zółty trójkąt to coś nie teges z portami.

2. Jesteś na radiówce a jak wiadomo, osiagnąć speed zgodnie z umową to jest rarytas.
    Sprawdź na www.numion.com swoją prędkość czy masz tyle co masz mieć i potem leć w ustawienia.
    Ja mam uTorrenta na domyślnych ustawieniach, net od NETII i nieraz mi sie zdarza ze nei idzie jak nalaezy... Też czasem zalezy od trackera. Nie szkodzi ze masz kupe seedów. Zalezy ile seed'owie dają łącza. Ja obciąłem UPload bo mi zawalał cały net.
  • Poziom 43  
    uTorrent nie jest jakiś wybitnie skomplikowany. Kliknij dwa razy na lewym symbol na dolnym pasku (u mnie to czerwony wykrzyknik)
    Powinno pojawić się okno:
    Wybierz test portu, powinna pojawić się jakaś strona:
    U mnie wyszło tak ale to nie zmartwienie. U ciebie może tak być, gdyż jakaś zapora cię nie puszcza. Jeśli pojawi się zielona ikona to źródeł może i dużo ale nie są jakieś super szybkie lub są już zajęte (ściągających nigdy nie brakuje). Czasem może być kilka seedów i wielki plik a wszystko idzie bardzo szybko.
  • Poziom 9  
    No właśnie mam ten czerwony wykrzyknik na zmianę z żółtym trójkątem... Jak biorę test portów to wyskakuje, że coś jest nie tak, ale nie mam pojęcia jak to zmienić żeby było poprawnie...
  • Użytkownik usunął konto