Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

setool3 box unlock simensa c62

04 Lip 2009 11:40 896 5
  • Poziom 9  
    witam potrzebuje pomocy ze smokiem w simensi mam ten kabel który jest w zestawie z setoolem ale nic nie można przez niego zrobić gdzieś wyczytałem ze trzeba podłączyć dodatkowe zasilanie ale nie wiem pod które piny i od której stron liczyć te piny. prosił bym również o jakiś program którym mógłbym zdjąć smoka ja posiadam c62 tola i mi nie wykrywa telefonu
    DZIĘKI Z GÓRY ZA POMOC POZDRAWIAM
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Od kiedy to se tool robi C62??
  • Poziom 32  
    Jak nie wiesz jak policzc PIN-out we wtyku do telefonu to o rozpoznaniu + lub - dod zasialnia mozesz zapomniec, wiec moja rada, daj do serwisu , wieksze że przezyje ten telefon.
  • Poziom 9  
    skoro dają kabel i niby jest to se to wydaje mi sie że powinien robić
  • Poziom 23  
    pod cruiera daj kolego
  • Spec od GSM
    Cruiser tez nie ma dobrych rozwiazan dla c62 tylko darmowy wsad do klipa Jali - polphone z netu, chyba udostepniony nawet w ramach wspolpracy dystrybutorskiej cruisera z polphone, jezeli jestem w bledzie to niech ktos to naprostuje. Najlepszy w tym modelu jest mt-box se, nie wiem jak universal box bo zrodla maja te same, a to ze w setoolu jest kabel do tego modelu, to mozesz sobie na nim i boxie wyemulowac transmisje, a nie znaczy ze obsluzysz c62 danym programem zakupionym wraz z boxem. Polecam mt-boxa - zrobi wszystko na kazdej wesji co do usterek software. Cruiser tylko kilka wybranych.