Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instrukcja do centrali bramy dwuskrzydłowej Proteco.

pmirkowicz 04 Jul 2009 14:03 18343 12
    pmirkowicz
    Level 18  
    Witam. Poszukuję instrukcji do centrali jak na zdjęciu, będę bardzo wdzięczny. Instrukcja do centrali bramy dwuskrzydłowej Proteco.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ELEKTROBRAM-ŁÓDŹ
    Level 17  
    witam

to jest chyba nawet centralka proteco
    potrzebuje symbol może coś znajdę u siebie to podeślę
    pmirkowicz
    Level 18  
    Wielkie dzięki za instrukcje. Czym się różni Q36A od Q36 bo ja właśnie potrzebowałbym do Q36 !
    snopek4
    Level 20  
    Nie wiem, jeszcze się z taką nie spotkałem.
    Pozdrawiam
    DexterPW
    Level 1  
    Q36
    Nic dziwnego, że nikt się z tą centralką nie spotkał, bo prawdopodobnie występuje tylko teoretycznie ;-). W starszej wersji Q35 oznaczało centralkę uniwersalną do przesuwów i skrzydłowych i prawdopodobnie jest tak w przypadku Q36.
    Q36A - to centralka do bram skrzydłowych, a Q36S - do przesównych. Obie wersje różnią się tylko brakiem/występowaniem drugiego przekażnika i paru styków. Reszta jest taka sama. Oczywiście w oprogramowaniu jest też parę różnic, ale jeśli ktoś wie jak programować jedną, to zaprogramuje drugą.

Pozdrawiam
    blazej_b
    Level 10  
    przepraszam, że odkopuję stary wątek ale nie moge nic znalezc. Posiadam Q60A i próbuj od dwóch dni zrobić próbę i nie mogę tego uruchomić... na wyświetlaczu pojawia się St, robię zworkę 1-8 (jak wyłącznikiem kluczowym) i nic...
    [url]http://www.sklep.marssoftpl.net/?p=p_32&sName=instrukcje-aster,-leader[url/]
    snopek4
    Level 20  
    Czy masz zwory na wejściach stop, foto1 i foto2 ?
    blazej_b
    Level 10  
    jest 3-9 4-9
    na zdjęciu jest tylko jedna zworka. centrala wygląda na oryginalną, ale raido chyba nie... bo nie mam pojecia jak je podlaczyc, bo na koću przewodu nie ma żadnej wtyczki (w instrukcji konektor CN)

Instrukcja do centrali bramy dwuskrzydłowej Proteco. Instrukcja do centrali bramy dwuskrzydłowej Proteco.
    snopek4
    Level 20  
    Musisz jeszcze wykonać zworę na wejściu Stop (8,2). Odbiornik radiowy wpinasz następująco: zestyk pomiędzy 1-8 a zasilanie odbiornika 8,10.
    blazej_b
    Level 10  
    hmm w instrukcji jest złącze CN(czarne. obok napisu q60a) i w nim jest 10 styków a odbiornik ma 6 (jak na drugim zdjęciu) i nie ma żadnej wtyczki, tylko luźne przewody. nie wiadomo co do czego

Instrukcja do centrali bramy dwuskrzydłowej Proteco.
    snopek4
    Level 20  
    Ten odbiornik radiowy podpinasz pod kości zasilające a nie pod złącze 10-pinowe, tak jak pisałem w poprzednim poście. Żółty, biały zasilanie a wyjście kanału 1 zielony, brązowy na wejście start w programatorze.
    blazej_b
    Level 10  
    przepraszam, że długo się nie odzywałem ale nie miałem czasu. Jednak dzięki snopkowi dzisiaj założyłem napęd ;-) mój sprzedawca wymienił mi radio na 4-żyłowe.

dla tych co mieliby problemy z Q60A sposób podłączania :
    poradnik dla osób nie używających fotokomórek, przycisku bezpieczeństwa, listew bezpieczeństwa, przycisku start dla pieszych, zegara, przełącznika na klucz (czyli tylko pilota)

Listwę 1 trzeba ominąć
    Listwa 2 : 1-8 odbiornik radiowy (sygnał ) zworka 2-8 zworka 3-9 zworka 4-9 9-10 odbiornik radiowy (zasilanie) 11-12 lampa
    Listwa 3 : silnik 1 (13- brązowy 14-szary lub niebieski 15-czarny) silnik 2 (16- czarny 17-szary 18-brązowy)
    listwa 4 : 19-zero (niebieski) 20-faza (brązowy)

radzę zacząć od programowania sekwencyjnego i wyłączyć funkcję specjalną P3,
    Piszę poradnik, ponieważ ja sam szukałem ludzkiej instrukcji i nie mogłem znaleźć