Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes Vito 108 d 1998 ok brak mocy

Grega19 04 Jul 2009 22:25 5431 6
    Grega19
    Level 2  
    Witam Serdeczie forumowiczow, mam pytanie do Was, czy mozecie pomoc mi w odpowedzi na pytanie : kupilem mercedsa vito , ktory stal dosyc dlugo. Silnik odplil od pierwszego , po podgrzani swiec zarowych , ale nie ma mocy . Wymienilem filtr poliwa i nadal jest to samo, chce wejsc na obroty , bo zuje to ale nie moze maksymana predkosc to 30 km/h. Nie kopci poprostu ie chcewejs na oboty. Prosze Was o jakas podpowiedz , napewno macie wieksze doswiadczenie nizja. Z gory dziekuje i pozdrawiam Was serdecznie.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Spadło cięgno z pompy wtryskowej. Brakuje mu paliwa przewody złączki zapowietrzenie, lana korazyna itd. Brakuje mu powietrza. Coś zrobiło sobie gniazdo w tłumiku, brakuje mu drożności układu wydechowego. Toż to zwykły 2.3 diesel, musi chodzić. Daj mu plaka i zobacz czy pójdzie wysoko z obrotami
    homercr
    Level 2  
    Witam też mam takie vito i też taki problem.Byłem u mechanika i zdiął mi jakiś amortyzatorek na pompie,który nie pozwala za szybko wchodzić na obroty silnikowi.po prostu sie zużył.Ten mechanik powiedział mi,że nawet przy nowych mercedesach zdejmują te amortyzatorki bo w tedy auto przy ruszaniu tak nie przymula,jest zrywniejsze.
    Pawel wawa
    Jak masz koło dwumasowe to już szukaj następnego.
    Jacek79
    Level 37  
    zdecydowanie polecam zestaw firmy Valeo , zamiast dwumasy wkłada sie zwykle kolo, tanio i skutecznie
    Pawel wawa
    Zgadza się, tylko tarcza musi być ze sprężynami!!!