Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

1.7dtl zwiekszenie dawki

04 Lip 2009 22:57 4758 6
  • Poziom 22  
    Witam posiadam astrę f z taki silniczkiem jak w temacie i potrzebuje informacji na temat która śrubka na pompie wtryskowej zwiększa się dawkę paliwa, posiadam pompę boscha o numerze katalogowym chyba 0 460 494 372. Potrzebuje to zrobić ponieważ z aktualną dawką nie mogę w sposób wystarczający podkręcić doładowania... Mile widziane coś w stylu noty katalogowej tej pompy wtryskowej również w innych językach:D Aktualnie umiem tylko ustawić jałowe obroty zimnego i ciepłego silnika, na ślepo nie chce wszystkiego próbować bo nie chce wszystkiego rozregulować:cry:
  • Poziom 22  
    Nie ma żadnego pompiarza na forum?
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    Sruba pozioma nad zaworem Stop(ta z blaszką na gwincie)wkręc <podskoczą też wolne obroty)
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Pompa jest podobna do tych montowanych w golfach mk2, tu jest wszystko o podkrecaniu i jeszcze wiecej
    http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=72232&start=0
    na poczatek polecam przestawienie pina LDA sterujacego dawka paliwa w zaleznosci od cisnienia doładowania, jak podkrecisz dawke bedzie kopcił na niskich obrotach. Sam w golfie podkrecałem na pompie i turbo według wskazówek z forum.

Dodano po 5 [minuty]:

1.7dtl zwiekszenie dawki
    na tej pompie zwiekszenie dawki czerwona strzałka, wkrecajac zwiekszamy dawke
  • Poziom 22  
    Dziękuje wszystkich i stwierdzam że moja pompa jest bardzo podobna do tych z golfów (w końcu to na szczęście bosch) tylko w tych astrach ona jest odwrotnie zamontowana i to co jest na zdjęciach to jest jakby druga strona tego od golfa. W najbliższym czasie będą testy jak wszystko pójdzie z planem to mały opis wrzucę na ATT lub AKP