Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer Controls
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje

krzysiekdg 05 Lip 2009 13:13 17295 10
  • PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje
    Nadszedl czas aby zaprezentowac moje modyfikacje na PSPortable

wbudowana kamerka Go!Cam
    dodatkowa bateria 1500mAh
    swiecace triggery i linijka swietlna w rytm muzyki
    zmienione diody led od POWER, LADOWANIA i MEMORY STICK
    (widoczne na zdjeciu czas dzialania baterii w 3pkt)

wbudowana kamerka Go!Cam

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje
    PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje

dodatkowa bateria 1500mAh

PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje

ponizej czas dzialania konsoli

PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje

swiecace triggery i linijka swietlna w rytm muzyki

PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje PSP, jakiego nie wiedzieli¶cie projekty i modyfikacje

Link

Link

Wstawiłem zdjęcie na pocz±tek.
    /Faces/

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wy¶lij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
  • Computer Controls
    KJ
    Poziom 31  
    Mod fajny jedno co mi sie nie podoba to te nioebieskie ¶wiecidełka. Wytłumacz mi po co komu w PSP kamera ? i czy dobrze widzę że tam już nie ma czytnika UMD ? Druga sprawa ile w praktyce wytrzymuje ta bateria ?
    pidpawel
    Red. Komputery FAQ
    Ehh - triggery oklepane karta pamięci to przej¶ciówka... wbudowanie kamerki - no cóż - mógłby¶ to schludniej zrobić.
    Ale popatrz chwalisz się na każdym forum i już sam nie wiem co o tym mówić...

I taka dygresja dotycz±ca samej elki - zrobić co¶ z opisu na innym forum - super 6/6 a złożyć, zmodyfikować, ładnie obudować kit to nieee - lama. EOT
  • Computer Controls
    Sobota
    Poziom 26  
    Nie ma czytnika UMD to po co mi takie PSP? chyba ze na 32 GB trzyma się gry. Przecież wystarczy tylko programowa lub mechanicznie zrobić z baterii pandorę. Kamera jest nie parataktycznie umieszczona bo od tyłu. W sumie nic nowego ten twój projekt. Ale fajnie wygl±d jak jest ciemno.
    ArczeX
    Poziom 12  
    hmm... 32GB nie widzę tu żadnej modyfikacji bo przej¶ciówkę można kupić na allegro... sam zajmuje sie napraw± i modyfikacj± konsolek i jak widać nawet nie dograłe¶ najnowszego oprogramowania 5.00 M33-6 kamera jak dla mnie zbyteczna i niepotrzebna ale za to ¶wiecidełka gustowne i milo wygl±daj± w konsolce... napęd UMD jak dla większo¶ci ubogich lub sk±pych ludzi jest niepotrzebny gdyż bez problemu na konsolkach FAT lub slim 2x można grać w gry z kart pamięci dzięki Dark Alex'owi
    maylo
    Poziom 25  
    W/g mnie nic specjalnego - 1 karta microSD 16 gb 220 zł czyli mamy 440zł+ adaptor 40zł czyli jakie¶ 500 zł na sam± pamięć która i tak będzie chodziła bardzo powolnie - u mnie ten adaptor z dwiema 8 gb kartami
    (w klasie 6) chodzi strasznie powolnie. Zwykła bateria 1300 chodzi w facie jakie¶ 8 godzin więc po co wypruwać napęd umd dla 2-3 godzin więcej jak i tak większo¶ć czasu spędza się na zasilaczu. Diody z tyłu - jak kto woli ja bym sie z tym publicznie nie pokazał. Jedynie wbudowanie kamerki zasługuje na uwagę przynajmniej nie wystaje u góry..
    Lukaszinfer
    Poziom 12  
    Powiem tak pomysl na przerobke PSP byl dobry, ale:
    1.Na co komu kamerka w PSP
    2.Karta pamieci rewelka
    3.Bateria mega porazka na allegro jest bateria specjalnie przystosowana do psp ktora mocuje sie na klapce UMD( nie w ¶rodku ) w dodatku taka bateria z allegro ma 12000mah
    http://allegro.pl /item672172713_12000mah_najwieksza_bateria_do_psp_gwarancja_f_va.html
    4.Ta¶my z diodami migajace w rytm muzyki nastepna porażka i pobor pradu
    5.Zmienione diody smd POWER/HOLD...... to niepotrzebny wydatek i zniszczone sciezki na plytce drukowanej

Moderowany przez Faces:

Regulamin punkt 10.11

terragady
    Poziom 15  
    ArczeX napisał:
    hmm... 32GB nie widzę tu żadnej modyfikacji bo przej¶ciówkę można kupić na allegro... sam zajmuje sie napraw± i modyfikacj± konsolek i jak widać nawet nie dograłe¶ najnowszego oprogramowania 5.00 M33-6 kamera jak dla mnie zbyteczna i niepotrzebna ale za to ¶wiecidełka gustowne i milo wygl±daj± w konsolce... napęd UMD jak dla większo¶ci ubogich lub sk±pych ludzi jest niepotrzebny gdyż bez problemu na konsolkach FAT lub slim 2x można grać w gry z kart pamięci dzięki Dark Alex'owi

Kolego, nie koniecznie najnowszy soft jest zawsze najlepszy, ja jeszcze nie wgrywałem. Ja osobi¶cie używam 4.01 m33 i jestem bardzo z niego zadowolony. Czasami na najnowsze nie wgra się wszystkiego co na starsze. A i różnica między nimi nie jest prawie istotna, bo tak na prawdę jakie zmiany możesz z punktu widzenia użytkownika dostrzec?
    dumel111
    Poziom 17  
    KJ napisał:
    Wytłumacz mi po co komu w PSP kamera ?

Jak to "po co " ? Chyba do robienia zdiec i krecenia filmów nie ?

Dodano po 5 [minuty]:

Sobota napisał:
    Nie ma czytnika UMD to po co mi takie PSP? chyba ze na 32 GB trzyma się gry. ]

heh na 32gb możesz trzymać koło 30 gier.Pozatym większo¶ć użytkowników woli ¶ci±gać nielegalnie gry niż kupować płytki UMD więc napęd nie jest potrzebny
    terragady
    Poziom 15  
    Hmm, kamerka dla mnie by służyła głównie do skype, możesz jeszcze mikrofon wlepić gdzie¶ tam. Tak samo może być kamerka w psp jak w aparacie telefonu komórkowego, nie widze róĽnicy, choć nie korzystam z niego w żadnym przypadku :)
    pawelr98
    Poziom 36  
    Kamerka niezła można grać w inwizimals i nic nie montować u góry ale diody raczej zbędne żr± dużo pr±du zbędny bajer. Czy kto¶ będzie zwracał uwagę na zmienione lampki od kontrolek ?! Po co usuwać napęd umd przynajmniej można skopiować gierki na dysk za pomoc± odpowiedniego programu