Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie kolumny i wzmacniacz do 400 zł?

05 Lip 2009 22:24 1446 8
  • Moderator
    Jest to klasyczny przykład, czego kupować nie należy. W tym budżecie proponuję rozejrzeć się nad markowym wzmacniaczem stereo i kolumnami z drugiej ręki.
  • Poziom 9  
    kurcze mam mały pokoik 3 na 3 nie bd dawać rady??? chodzi mi o fajny bas i głośność
  • Poziom 27  
    O fajny bas z tych kolumn co dałeś linki ? Nie no jaj. Głośno będzie, krzykliwe tony z piezoelektrycznego wysoko tonowego lubią potargać nerwy słuchaczy :)
    A na poważnie teraz, to poczytaj na forum. Jest pełno niedoświadczonych osób, którzy kupili to co chcesz, a teraz przeklinają, że znowu im się głośniki spaliły, albo że się tego nie da słuchać.
    Zapraszam do czytania, wiedza nie boli, głupota, i owszem.
  • Użytkownik obserwowany
    Hmmm...kup jakieś stare Unitry z serii ZG lub z serii ZGB do tego wzmacniacz z drugiej ręki również markowy i masz dobre Stereo.
  • Poziom 30  
    Z konkretnych przykładów to kolumny Alton 70 lub 80, a wzmacniacz Unitra PW-8010 lub PW-8040 - bardzo tani zestaw, a o wiele lepszy niz to co podałeś. Zresztą sprzętu Unitry jest pełno wszędzie do sprzedania i to za śmieszne pieniądze (poza wyjątkami typu wzmacniacz Diory za 1000zł czy tym podobne). Poszukaj po komisach, ogłoszeniach itp. a znajdziesz coś taniego i dobrego.
  • Poziom 9  
    Zgadzam się z przedmówcami, poza tym z tego wzmacniacza, będzie dźwięk badziewny, ponieważ musiałbyś dokupić przedwzmacniacz lub mixer

Dodano po 1 [minuty]:

A przepraszam, nie obejrzałem go dokładnie... Ma regulację tonów
  • Poziom 9  
    Witam kolegów. diuronik11 może będziesz zainteresowany ALTONAMI 70W ??
  • Poziom 27  
    1990lukus obawiam się, że się spóźniłeś o parę miesięcy.