Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E65 się zawiesza. Naprawa za pomocą kabelka bez boksa.

zbikowski 06 Lip 2009 12:56 1974 5
  • #1 06 Lip 2009 12:56
    zbikowski
    Poziom 12  

Witam

Zastanawiam się nad zakupem E65, z tym że jest ona uszkodzona, zawiesza się przy włączaniu na napisie NOKIA...

Czy jest możliwe żebym to sam naprawił kabelkiem bez boxa?

• #2 06 Lip 2009 14:25
    eslodowy
    Poziom 31  

Zależy na co trafisz, może taki objaw być po zalaniu, może może być po nieudanym flashowaniu, mogą być wywalone certyfikaty. Może nie komunikować się po USB, więc bez boxa nic nie zrobisz. A jak możesz kupić za np 20zł to ja bym brał.

• #3 06 Lip 2009 14:35
    zbikowski
    Poziom 12  

Za 20 to ja bym wcale nawet nie zakładał tego tematu.. tu jest mowa o cenie min 100zł no i w góre.. do jakiej kwoty by to było warto brać?

• #4 06 Lip 2009 15:38
    eslodowy
    Poziom 31  

Nie wiem jak mam Ci zobrazować, że póki nie będziesz miał w ręku to nie będziesz wiedział co dolega. Mając kabel usb do dyspozycji nie masz wielu możliwości. Sprawną e65 można kupić za 200zł z kompletem dokumentów, więc 100 za to, że jest biały lcd bym nie dał. Możesz kupić coś niby delikatnie uszkodzonego a okaże się, że telefon przepłyną przez wszystkie morza świata, może się okazać, że brakuje elementów na płycie i punktów do których miałby zostać przylutowane. Ja bym się mocno zastanowił zanim bym kupił. Także sobie sam odpowiedź na pytanie czy kablem usb wgrasz certyfikaty, wgrasz soft jeżeli nie ma komunikacji po usb... Można w myśl jakiś porzekadeł kto nie ryzykuje nie zyskuje; nie ma ryzyka nie ma zabawy ;)

• #5 06 Lip 2009 16:05
    davidg75
    Poziom 12  

100 to nie majatek a z tego co mowisz wyswietlacz zawiesza sie tylko na napisie,tak wiec jerst raczej sprawny.zawsze bedziesz mogl go opchnac na czesci i Ci sie zwroci.jak na moj gust to wina softu.wizyta w serwisie koszt kolo 30zl.

• #6 07 Lip 2009 11:44
    abracadabra
    Poziom 13  

co do usb e65 i tak nie postawisz przez dead usb, tylko fbus. A swoja droga chetnie kupie e65 z kompletem dokumentów za 200 zl.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME