Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA E50 Dziwne objawy.

bartwv 06 Lip 2009 18:52 978 2
  • #1 06 Lip 2009 18:52
    bartwv
    Poziom 1  

Witam,
    gdy wlaczam telefon przyciskiem power pokazuje mi sie bialy ekran, gdy tylko zdejme palec z przycisku telefon odrazu gasnie.
    podlaczajac telefon do ladnowania pokazuje mi sie obraz "NOKIA" chwile tak pobedzie i gasnie.

Czy da sie cos z tym zrobic??

• #2 06 Lip 2009 19:34
    bladyziom
    Poziom 11  

Może spróbuj strzelić format fona, tylko przed tym procederem musisz skopiować wszystkie ważne dane z pamięci telefonu bo jak wiadomo wszystko wyczyści. format sie robi na wyłączonym telefonie wciskasz na raz "zielona słuchawka" + * + 3 + POWER i czekasz tak chwile,potem będzie leciał format,jest też opcja na włączonym fonie kombinacja klawiszy *#7370#. w razie w można wyjąć kartę pamięci i karte sim.

• #3 06 Lip 2009 20:52
    R*
    Poziom 30  

Niestety,
    Tutaj format etc nie da nic. Tylko serwis. Do prze kulkowania/wymiany zostaje prawdopodobnie RAP/Flash (miałem swego czasu kilka takich) potem soft.

Dodano po 1 [minuty]:

bladyziom napisał:
    Może spróbuj strzelić format fona, tylko przed tym procederem musisz skopiować wszystkie ważne dane z pamięci telefonu bo jak wiadomo wszystko wyczyści. format sie robi na wyłączonym telefonie wciskasz na raz "zielona słuchawka" + * + 3 + POWER i czekasz tak chwile,potem będzie leciał format,jest też opcja na włączonym fonie kombinacja klawiszy *#7370#. w razie w można wyjąć kartę pamięci i karte sim.

Powiesz mi jakim cudem? skoro ten telefon się nie uruchamia to:
    1. Nie zrobi sobie kopii kontaktów etc z telefonu
    2. nie wpisze kodu na "res0"

A i ten 1 raczej mu nie pomoże- lub telefon sie uruchomi, wybierze region po czym sam sie wyłączy i powróci do stanu pierwotnego.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME