Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

5800 simlock zulea

07 Lip 2009 12:46 2554 14
  • Poziom 23  
    Witam, sciagal ktos simloczka z 5800 przez program ZUlea? Ja sciagalem ale uwala certyfikaty lub sektor operatora. Da sie to jakos poprawnie sciagnac :) probowalem tez przez unlocked PM ale moze trzeba zrobic autoryzacje SX4 ??

Ktoś to robił za free ;-P czy tylko mtbox pozostał i kredyty ;) ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    zrob sobie to po kredytach w mt cale 6zl za telefon a jest bezpiecznie
  • Poziom 23  
    mam 1 log trk dejana za darmo z JAfem, wolalbym zrobic jafem bo mtbox znowu cos sie wali z tymi kablami 9w1 UFC fbus. Jaki program i skad musze sciagnac zeby wykorzystac ten log TRK?

Dodano po 11 [minuty]:

skąd to pobrać "DKBB5 JAF unlocker" ?
  • Poziom 23  
    Ok dzieki! Zainstalowalem :-D ale prosi o login i haslo, wpisuje od supportu (od pkeya) ale nie jest prawidlowe, skad mam wziac poprawne? Dostałem tylko kod voucher (1 log TRK dejan) do JAfa-a.
    To musisz juz odezwac sie do sprzedawcy ktory ci sprzedawal Jafa i z nim wyjasnic
  • Poziom 23  
    Ja mam na myśli ten kod (zdrapka) pod spodem PKEY-a od jafa (pkey vista). Sam kod jest :-P nie wiesz gdzie go wklepac to chyba wlasnie ten TRK darmowy, bo innego nie mialem.
  • GSM Product Supporter
    Powinieneś mieć zdrapkę, login zaczyna się np: 1000xxx zdrapke zdrapujesz i pod nią masz hasło.
  • Poziom 23  
    Ok , jeszcze pytanie czy SX4 w Jafie jest za darmo?
    Done!
    Checking for local SX card...
    Trying to use SX4 server...

I moge czekac godzine :)
  • Poziom 25  
    Ściągnij sobie najnowszego jafa 1.98.64 i tam możesz wgrywać pm bez autoryzacji sx4. sx4 crt sie ta opcja nazywa wywala imei wgrywa pma i przywraca imei.
  • Poziom 23  
    Ok dzięki wielkie! Czyli zabawa z serverami SX4 minela :) ?

Dodano po 35 [minuty]:

i jeszcze małe zapytanie ;-P czy jest nowszy programik od tego -> jaf_nokia_bb5_and_bb5plus_201_free_by_zulea_pkeykillerfixed

:-D ?
    To jest to samo co inny zueli tylko ten nie uwala Pkeya bo ma szkodliwy kod usuniety.
    Lepiej zrob to po logach w mt szybko i pewnie Bo zabawy z tym PM sie skoncza uwalonym telem.
    I zaplacisz wiecej za naprawe niz te Cale 6zl
  • Poziom 23  
    Heh juz uwalilem go z 4 razy, ale postawilem z powrotem, wgranie PM + rpl, ktore wczesniej utworzylem (backup). Nareszcie unlock poszedl tym kodem darmowym, ktory mialem TRK szybko i bezbolesnie, też zrobiłem backupa po unlocku tego rpla + PM juz unlocknięty jakby cos ;-) żeby nie bulic niewiadomo ile. Coś dziwnego ze 5800 robi tak tanio mtbox za 6 zl? Chyba 10 kredytow to okolo 25zł. TRK troche stoi do Jafa, szkoda ze mi znowu nie wykrywaja te smieznie kable 9w1 tego telefonu w mtboxie, JAF jak zwykle odpala w sekunde ;-). Dzięki za info tak czy inaczej :-D bo zeszłoby mi troche dłużej z tą zabawą. Pozdrawiam, spokojnej nocy :-D
  • Poziom 27  
    Tak jak ci pisze @poochone nie ruszaj tego modelu zulusem ludzi co sie z wami dzieje szkoda wam 6 zl na loga ? no chyba ze bierzesz 20 za simlocka to juz inna bajka.
    Simlock kosztuje 2 logi, i robię to w 10 sek. z podpięciem telefonu, a nie męczę się pół dnia.Klient to docenia i nie marudzi.10 logów pobiera za naprawę obszaru simlocka uwalonego właśnie po takich zabawach.Powodzenia.