Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

mazda 6 diesel umarła

07 Lip 2009 19:26 2899 2

• Poziom 15  
    Witajcie mam takich problem jesli chodzi o mazde 6 z 2003r. wczoraj został założony alarm (bez przekaźnika odcinania zapłonu) centralka alarmu podłączona pod centralkę fabrycznego c. zamka. Dzisiaj auto pojechało na wulkanizacje po wymianie opony na nową auto nie chciało zapalić po pewnym czasie zapaliło przyjechało pod dom i tak stoi do teraz bez żadnej reakcji po przekręceniu kluczyka zaświecają się kontrolki które po chwili gasną zostaje jedynie kontrolka od silnika oleju i dziwna czerwona kontrolka w polu temp. chłodnicy, z tego co zobaczyłem nie było w chłodnicy wody dolałem ponad 1litr może mi ktoś podpowiedzieć czego to może być wina czy alarmu czy może to być chłodnicy z góry dzięki
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    witam, pewnie cóś nabroił alarmowiec, mozliwe ze wziął napięcie do zasilania po jakimś odbiorniku , i cos alarm psoci , lub zbieg okoliczności i przyczyna leży po stronie innej, a czy silnik kręci i nie zapala czy mimo włączenia zasialnia kontrolek rozrusznik nie kręci, a nie odpiął sie ajkiś czujnik na silniku? wałka rozrzadu lub predkosci obrotowej? powodzenia

• Poziom 15  
    Witam dzisiaj sobie z tym poradziłem okazało się że wszystkie przewody przy silniku są zaśniedziałe i jeden przewód od czujnika przy chłodnicy został naruszony przez co nie było styku w ogóle rozrusznik się nie odzywał także dzięki za podpowiedź