Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

partner 465 tłok

jacekwozniak 07 Lip 2009 21:05 5635 3
  • Poziom 11  
    Witam serdecznie posiadam stary typ piły spalinowej partner,z upływem lat zatarł mi sie lekko w niej tłok i popękały pierścienie,trzeba robić szlif cylindra chce spytać czy istnieją wogule czy są produkowane tłoki nad wymiarowe do tych pilarek i gdzie mogę znaleźć taki sklep z częściami do partnera bo o te części to juz jest naprawdę ciężko,może ktoś z was miał by cylinder z tłokiem do tej piły,potrzebował bym jeszcze kartery czyli obudowę wału bo mi sie wyrobiły gniazda pod łożyska ale już z tym jest mniejszy problem aby to naprawić Proszę o odpowiedz pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Witam w moim cylindrze jest właśnie tuleja wiec można go spokojnie szlifować to już w tych nowszych modelach był dawany ten nikasil zamiast tulei wiec bym mógł spokojnie robić szlif tylko od czego tam wpasować tłok bo jest on dość durzy ma średnice 46 i ma dwa pierścienie jeżeli bym miał taki nad wymiarowy tłok to naprawa jej by sie zmieściła w kwocie 100 złotych,chce jeszcze powiedzieć ze ta piła jak jeszcze chodziła to była ona bardzo mocna bez porównania do teraźniejszych pił,może by jeszcze było warto ją ożywić Proszę o odpowiedz pozdrawiam.
  • Użytkownik usunął konto