Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja logowania,programowania immobiliser 'a od VW.

kufcio 23 Maj 2004 22:21 6657 5
  • #1 23 Maj 2004 22:21
    kufcio
    Poziom 20  

Witam
    zgubilem immo z kluczyka, dokupilem niby "czysty" na gieldzie chce go zaprogramowac i zalogowac, mam blaszke z numerkami.
    Pozyczylem VAGa od koelgi niestety on sie nie zna, skusil sie na niego bo niby mialo byc wszystko proste:)))

Poszukujac konkretnej instrukcji, ktora by bez problemowo przeprowadzila mnie przez caly proces znalazlem to:

Cytat:

Instrukcja kodowania kluczyków w samochodach z grupy VV przy pomocy programu VAG-COM

Uruchomić program VAG-COM

licznik 17
    login 11
    podać kod (login) jest na plastykowej przywieszce pod naklejka, powinien ją mieć właściciel jeśli jej nie ma to należy ją zdobyć inaczej :
    1-wpisac nowy login za pomocom programu A3.exe

2-wymontowac licznik dobrac się do pamięci 93c66 i zczytać login jest tam zapisany bez przeliczania widać go gołym okiem jest powtórzony 3 razy

10 dopasowanie ,
    wybrać grupę 21 ,
    wpisać nr klucza ( np. 1 lub 2, 3 ) enter (na wsadzenie następnego klucza masz 30sek)

- Problemy pojawiaja sie juz w punkcie 2.. czy jest to 4 cyfrowy kodzik czy taki jak *008vwz3zoy4106563u* ???
    - wpisac numer klucza... a jak nie wiem ktory mam? w sensie jeden jest juz zalogowany, i jesli pokryje mi sie ? ? ?

Dziekuje za info, mysle ze temat ten nie jednemu sie przyda, brak jest dobrej instrukcji programowania immo , wiec stworzmy takowa.
    pozdrawiam
    konrad

0 5
  • #2 24 Lip 2005 01:47
    marian999
    Poziom 11  

witam !!!! MAM PROBLEM Zz setem toledo 99r tdi mam wszytkie nowe kluczyki jak mam to wsztko zgrac licznik inny komputer inny kluczyka niemam zadnego auto z francji

0
  • #3 25 Lip 2005 00:46
    kufcio
    Poziom 20  

Witam
    dziekuje szanowni forumowicze za podpowiedz... wszcy wiedza tylko to wielka tajemnic sie okazuje.. Zobaczcie na forum obd2.. Tam jest dopiero parodia. Jak zapytasz o cos konkretniej, o cos na czym w latwy sposob zarabiaja ci "wyzeracze" w warsztatach to dostajesz odpowiedz typu: kradzione auto, my nie pomagfamy, to juz bylo szukaj ( oczywiscie wiadomo ze kazdy post o tym temacie jest zalatwiony tak samo) Idea forum jest POMAGAC sobie , niestety nic sie nie poradzi bo podejrzewam ze sam moderator tak postepuje.. lub przynajmniej pozwala na takie zachowanie.
    Wracajac do elektrody to o tyle jest lepiej ze jak nie che nic powiedziec to poprostu nie mowia.

@ marian999 z tym licznikiem to musisz spasowac go elektronicznie, cos podobnie jak immo do auta. Immo zalogujesz tak jak wyzej cytowalem, zas kod o ktory pytalem jest 4 cyfrowy, a pozycja klucza to poprostu pozycja w immo czy pierwszy kluczyk czy drugi, jak programowalem kluczyki to poprostu zakodowalem jedne a pozniej drugie mimo ze byly zalogowane.

pozdr

0
  • #5 27 Lip 2005 18:41
    cordoba_2004
    Poziom 27  

a wogole na tym obd2 to same cwanczki co mysla ze sa pol bogami bo sie nauczyli kompa podpinac nie lubie ich tu jest inna atmosfera dlatego kocham to forum

0
  • #6 27 Lip 2005 19:57
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto