Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter nie zapali. Model REX 50. Gaźnik był przeczyszczony.

08 Lip 2009 17:19 2519 5
  • Poziom 12  
    Siemka. Mam problem, mianowicie skuter za nic w świecie nie zapali. Było tak: jeśli chodził to strasznie dusił się, jeśli chciałem mu dać gazu. Pomyślałem, że gaźnik zarypany czy cos... rozkręciłem, przeczyściłem, przedmuchałem i podpiąłem. Kiedy zapaliłem, złapał jakiś lewcyh obrotów. Mimo, że nie dawałem gazu, on był na najwyższych obrotach i ruszał. No to zgasiłem. I teraz nie chce się uruchomić. Paliwo w gaźniku jest... nie wiem czego to wina. ani starter, ani kopniak. Filtr, świeca itd to dobre są. Jest to model REX 50, pisze, że yamaha, ale czy Yamaha to nie jestem pewien. Na pewno REX 50. Dajcie jakieś porady.... proszę.

Dodano po 1 [godziny] 35 [minuty]:

Czy nikt nie pomoże....?
  • Poziom 36  
    Takie wchodzenie na obroty może być spowodowane lewym powietrzem. Dobrze wszystko złożyłeś? Może jakąś uszczelkę odwróciłeś.
  • Poziom 12  
    Poprawiłem wszystko i zapalił. Rozpędza się ładnnie, ale jak dojde do 35 km/h nagle go muli i nie ma reakcji na gaz.. moze wariator albo cos?
  • Poziom 12  
    Weź jeszcze raz sprawdź czy masz dobrze wszystko uszczelnione
  • Poziom 12  
    Tak, nic się nie sączy itp. Wszystko ładnie poskręcane. Nie wiem czego to wina, czy wariatora, rolek, czy może właśnie gaźnika czy czegoś tam...
  • Poziom 12  
    Też tak kiedyś miałem i to była wina lewego powietrza.