Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Becker audio 10 potrzebuję podłaczyć wzmaka

kasper822 08 Lip 2009 18:39 4328 4
  • #1 08 Lip 2009 18:39
    kasper822
    Poziom 9  

Koledzy, może wie ktoś, jak pod radio becker audio 10 chyba 3100, można podłączyć wzmacniacz lub tube aktywną.

0 4
  • #2 08 Lip 2009 19:59
    jarbarek
    Poziom 21  

Witam,to radio to chyba z mercedesa.Niestety nie wiem jak ono wygląda od strony 'kabli. Jeśli ma wyjścia typu 'chinch', to kablami tego typu z radia sygnał przenosisz na wzmacniacz, a jeśli nie ma, to możesz wziąć sygnał bezpośrednio z głośników. Warunek,że wzmacniacz który posiadasz ma wejście 'high input'. A jeśli wzmacniacz takiego nie posiada, to zostaje dokupienie tzw. adaptera, który 'dopasuje' poziom sygnału z głośników do wejścia wzmacniacza typu 'chinch'. To wszystkie warianty. A najlepiej porób zdjęcia, i podeślij, to się coś wymyśli, j

0
  • #3 08 Lip 2009 22:19
    kasper822
    Poziom 9  

tak tylko może wytłumacze inaczej o co mi chodzi kupiłem aktywny subbas przeciagnołem sobie instalacje tak jak miałem kiedyś w golfie (teraz mam mercedsa clk a radio jak zuwazyłes to od mercedesa) tzn kable sygnałowe i rca z przodu samochodu do tyłu tam gdzie ma być bas podłaczyłem mase plus od akumulatora ale zrobiłem zonka jak wyjołem radio z kieszeni i zobaczyłem że neima podłaczenia pod wzmacniacz tzn wyjść rca typu chince które mamw aktywnym basie teraz czy mam odciąc te rca od strony radia i podiąć je pod kostke iso odpowiedziałna za głiosniki czy jak to zrobić

Dodano po 42 [minuty]:

jeszce raz bas jaki chce podłaczyć wygląda tak http://www.allegro.pl/item663150253_subwoofer_aktywny_pod_siedzenie_tuning_80f_bass.html moje auto to mercedes clk w(208) rocznik 2008 z radiem wyglądającym tak http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/becker/katalog/mb98a.htm te BE3100 Audio 10
    mam także schemat podłaczenia go pod inastalacje taki http://www.w114-115.org.pl/forum/viewtopic.php?t=15921 znalezione na forum ale chodzi o to radio i moje pytanie odnosi sie do tego czy jezeli odetne te dwa rca od strony gdzie miały byc podłaczone pod radio i zapodam je pod kable od głosników jak w schemacie powyżej to czy to zadziała no i iczywiście kabelek do remonte pod np antene czyli wtyk 5

Dodano po 3 [minuty]:

sory za rok mercedes rocznik 2000

Dodano po 9 [minuty]:

Radio Becker audio 10 potrzebuję podłaczyć wzmaka

0
  • #4 08 Lip 2009 23:07
    jarbarek
    Poziom 21  

Witaj, ze zdjęcia na forum MB wynika,że Twoje radio nie ma wyjść typu rca - /chinch/. Ma za to wyjście na 4 głośniki. Na szczęście wzmacniacz w Twoim subwooferze ma wyjścia 'hi- input ' i low-input'.Proponuję Ci tak: wyjścia które są przewidziane do zasilenia tylnych głośników /kable/ podłącz do 'hi-input' wzmacniacza, lewy głośnik do jednego kanału, prawy głośnik do drugiego kanału.A zasilanie wzmacniacza zrób tak jak piszesz /antenowy/ -jako włączanie wzmacniacza, pozdrowionka, j

0
  • #5 09 Lip 2009 07:28
    kasper822
    Poziom 9  

powiedz mi kolego jeszcze jedno czy jak zakupie ten adapter http://www.allegro.pl/item645897129_konwerter_sygnaly_nie_masz_wyjscia_na_wzmacniacz.html bo nie chce tracici wyjśc rca (chinc) zarówno od strony radia jak i wzmacniacza bo pewnie radio kiedys wyminien a po co znowu ciągnąć kabkle jak bedzie miało wyjście rca to czy to zadziała te użądzenie podepne pod kable od głosników np tak jak pisaleł tylnych wtedy bede miał wyjśćie na chinch we wzmacholu takie jest więć chyba nie powinno być problemu aha w tej kostce jest wyjście na 8 głosnikow bo tyle jest orginalnie w nim podłacząne z przodu w drzwiach 6 tzn 4 plus dwa tweterry i9 styłu dwa subufery w pułce orginalne

Popraw pisownie w swoich postach bo jest bardzo z tym źle , {klawisz Pisownia może pomóc} regulamin pkt 15 i 10.9 oraz usuń linki do aukcji -regulamin pkt 10.11 {zamiast linków możesz umieszczać w poście zdjęcia}. damiancz

0