Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seicento 900 gaśnie i zapalają się kontrolki

09 Lip 2009 06:37 3445 4
  • Poziom 31  
    Witam od pewnego czasu gdy jadę i czekam na światłach auto mi gaśnie do tego gdy ruszam strasznie piszczy. Zapalają się kontrolki od: akumulatora, olej, i wtrysku. Auto od razu zapali gdy mi zgaśnie. Byłem u mechanika powiedział że pasek był wymieniany więc będzie to ,, koło zamachowe koło alternatora " Co wy na to? Aha jeszcze jedno takie akcje zaczęły się gdy zatankowałem się raz na stacji tzw. ,,no name" i od tego czasu tak jest. Już drugi raz jeżdżę na innym sprawdzonym paliwie i póki co jest ok. Ale chciałbym to wymienić mimo wszystko co wy sądzicie o tym co powiedział mechanik ?
  • Poziom 11  
    jeśli chodzi o to piszczenie to najpierw bym sprawdził czy pasek jest naciągnięty, mogą też piszczeć łożyska w alternatorze
  • Poziom 31  
    Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz jechałem teraz do pracy i długo nie miałem włączonego radia kilka dni dziś rano włączyłem i po jakiejś chwili znowu zaczęło się szarpanie i brak gazu po czym auto zgasło i kilkakrotnie musiałęm się zatrzymać. Po kilku startach wszystko wraca do normy. Co może być z tym radiem? Za bardzo obciąża ? W sumie to stare radio Blaupunkt RcR27
  • Poziom 30  
    Kolego te kółka się nie wypracowują tak fest,ale na początek sprawdź ładowanie,ewentualnie jak masz delikatnie wyrobione koło to możesz zastosować grubszy pasek.
  • Poziom 31  
    Silniczek krokowy, pasek, i koło do wymiany było teraz jest ok. Pozdrawiam