Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odnawianie odblasków w reflektorach

skorpion1272 09 Lip 2009 10:25 2748 2
  • #1 09 Lip 2009 10:25
    skorpion1272
    Poziom 18  

Chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś preparaty służące do odnawianie odbłyśników w reflektorach, ponieważ posiadam halogeny i odblask jest przyniszczony. I mam pytanie czy są jakieś specjalne farby lub coś podobnego aby odnowić ten odblask?

-1 2
  • #2 11 Lip 2009 03:48
    Dioda52
    Poziom 27  

Nigdy nie spotkalem sie z jakimis preparatami do odnawiania odblysnikow. Ja kiedys robilem jak nie moglem kupic orginalnych odblysnikow po przez miedziowanie i potem polozenie chromu. Czynosc jest dosc klopotliwa szczegolnie jak jest korozja i sa glebokie rysy. Nie daje on po wykonaniu tej pracy takiego samego swiatla jak orginal.

0
  • #3 11 Lip 2009 12:49
    lowlander
    Poziom 15  

Jeżeli odblaski są wykonane z metalu a nie z tworzywa możesz spróbować je wypiaskować żeby pozbyć się wżerów z rdzy i resztek farby później tak jak napisał przedmówca trzeba by ja po chromować. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zakup nowych reflektorów bo wydaje mi się że cena będzie podobna a efekt lepszy, wiadomo to co jest fabrycznie nowe jest wykonane według jakichś parametrów i norm, które ciężko jest uzyskać metodą chałupniczą

Pozdrawiam

0